Hazug csajok társasága

Pretty Little Liars

2024.04.07 klakka

Az gondoltam először, hogy vmi egyszerű tini sorozat, de aztán egyre izgalmasabb és komolyabb lett a cselekmény.

2023.02.08 JRD

Tipik tinisori. Így vezette fel egyik tanítványom a sorozatot, amikor ajánlotta. Hogy mit értett a tipik tinisorin, arra akkor jöttem rá, amikor megnéztem. Remekül összegezte ebben a rövid kifejezésben a lényeget. Divatmodell tinilányok (akiket nem ... Több

2017.11.01 Bazzzsi

Függőséget okoz, berántja a nézőt. Mindig izgalmasan van vége egy-egy résznek ezért azonnal meg kell nézni a következőt. Voltak benne persze hibát és túlzások, de szerettem.

2016.02.18 indingo

Az elején kedveltem, de utána picit már sok lett. Egy 16 éves eljátssza a halálát és utána eltűnik mint a kámfor. Persze. Igazából az is zavaró, hogy huszonévesek játszanak tizenéveseket, de ez majdnem minden filmben így van, mintha nem lennének olyan korú színészek.

2017.05.23 Szilonka

Talán 4 évadig néztem, addig tetszett. Utána már kicsit a sorozat húzását éreztem, lányegi dolgok, amelyek előre vitték volna a sztorit nem igazán történtek.

2018.04.14 TomÁcs

Tetszett, hogy minden lány különböző volt, persze a leszbikus szál nem maradhatott el. Persze az már tipikus az ilyen sorozatoknál, hogy a tinilányok előbb jönnek rá dolgokra, mint a rendőrség.

2016.05.13 VvV

Óriási eltúlzások vannak a sorozatban, meg mindenki gyönyörű és csinos. Kicsit sok.

2017.07.23 Lonka

Egy olyan sorozat, amely magával rántja a nézőt. Sok minden nem történik egy részben, de hozzájárul a történethez. Sok-sok csavar volt benne és megannyi szerelemi szál.

2019.07.29 Greeta

Én nagyon szerettem a sorozatot, mert bár elég csajos, de a nyomozós-eltűnös szála elég kusza és izgalmas volt.

2020.09.29 jfruzsi97

Mondanám, hogy egy tipikus csajos sorozat..de nem teljesen. Kis thrillerrel és akcióval megspékelve igazán fogyasztható volt így számomra.Utolsó évadok fele ellaposodott néhol a történet. A végén felraktam magamnak a kérdést, most akkor ez a vége vagy mégsem?

2019.01.26 Timcsi

Pár részt láttam a második évadból, de annyira megtetszett, hogy el kellett kezdeni előről. Izgalmas a története, jó sok szereplő van benne és senki sem ártatlan.

2019.04.21 petraszab

Eléggé be tudja szippantani az ember, még, ha sok ellentmondás is van benne. Összességében izgalmas, és a történet előrehaladtával egy jobban érdekli az embert, hogy mi is áll a háttérben.

2020.08.19 KCintia

Nem is tudom...

A sorozattal kapcsolatban eléggé vegyes érzéseim voltak. Egy évadot jól bepörgettek , aztán egy meg olyan lapos volt , hogy huuuu... És ez így ment tovább és tovább. Húzták-vonták. Eléggé hullámzó. Azt viszont meg kell hagyni , hogy az utolsó évad remek lett.

2017.01.15 Gigi

Egyelőre még nem tudom hova tenni ezt a sorozatot. a véletlen műve volt, hogy elkezdtem nézni, csak kapcsolgattam, és belebotlottam, majd ott ragadtam. Nem emlékszem, hanyadik rész ment épp, de azóta is már több részt megnéztem, és kellőképpen felkel... Több