Játssz egy Google Daydream-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Tartalom

Martin Vingét, a népszerű fejvadászt egy olajcég idős igazgatója azzal bízza meg, hogy keressen új vezetőt vállalata élére. A keresés ideje alatt Martin mind jobban kiismeri a cég személyzeti és működési hátterét, s megbízói révén mindjobban a pénz és a hatalom bűvkörébe kerül. (erare)

2015. 11. 30. 20:36

Nagyon izgalmas üzletpolitikai triller, amitől szinte rázott a hideg. A vége nagyon is valóságos volt. Egész idő alatt boncolgatták a lehetséges stratégiákat és az intrikákat, amitől egy picit már hosszúnak tűnt, de így is szuper volt és érdekes. Nagyon tetszik nekem a skandináv filmek minősége az elmúlt években, a Millenium-trilógiával együtt nagy kedvencekké váltak nálam.

2015. 08. 04. 01:01

Nagyon szeretem az északi filmeket, és ez sem okozott csalódást. Nagy biznisz, jó trükkökkel, egy kis feszültséggel.