Hegylakó 4: A játszma vége

Hegylakó 4: A játszma vége

Highlander: Endgame
Videók

Connor MacLeod (Christopher Lambert) visszavonul a halhatatlanok egyetlen biztonságot adó búvóhelyére, a Szentélybe. De Jacob Kell (Bruce Payne) és gyilkos bandája megszegik a törvényt és lemészárolják a Szentély lakóit, csak MacLeod éli túl a vérfürdőt. Jacob Kell, akit Connor tett halhatatlanná évszázadokkal ezelőtt, olyan mennyiségű erőt gyűjtött össze, amivel szemben a MacLeod testvérek együttes erejére van szükség. Duncanre (Adrian Paul) vár a feladat, hogy legyőzze a velejéig romlott halhatatlant. Connor a győzelem érdekében hatalmas áldozatot hoz.

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság, Luxemburg
Premier (HU): 2001.03.08.
Több
Bruce Payne
Christopher Lambert
Beatie Edney
Bruce Payne

2016.09.21 scroll35

Én már a harmadik résznél abbahagytam. Egy nagyon jó elgondolásból gyakorlatilag trashfilmet csináltak. Szomorú.

2015.03.12 Lacroix

Tipikus példája annak,hogy hogyan gyalázzunk porig egy remekművet. Minden ízében rettenetes és gagyi film lett, semmiképp nem szabad megnézni, csak az időmilliomosoknak.

2016.09.19 Alphik

Egyetértek. Volt egy jó trilógia ebből és egy egész jó kis sorozat. De miért kellett vegyíteni a kettőt, azt én sem értem. Az egész valahogy már kifulladt.

A producerek a sorozathoz hasonlóan Vancouverben akartak forgatni, de a stúdió Romániát javasolta a költséghatékonyság miatt.Szerző: magyaristvan

A Menedék belső felvételeit egy elhagyatott romániai sóbányában, 180 méter mélyen vették fel.Szerző: magyaristvan

A film kiadása előtt nem volt tesztvetítés.Szerző: magyaristvan

A film eredeti címe "Hegylakó: A végtelen világ" (Highlander: World Without End) volt.Szerző: magyaristvan