Fény

Fény

Hell

Egy óriási napkitörés a Földet lakhatatlan pusztasággá változtatta. Egy csapat minden erejével azon küzd, hogy eljusson a hegyekbe, ahol vizet és élelmet remélnek – helyette azonban csapdába kerülnek és a túlélésért kénytelenek küzdeni.

(dulkap)

Rendező: Tim Fehlbaum
Forgatókönyvíró: Tim Fehlbaum, Oliver Kahl, Thomas Wöbke
Ország: Németország, Svájc
Premier (HU): 2012.09.20.

2021.10.23 BÉLA Nézhetetlen

Ksz*r

Na ennek sem volt semmi értelme.

2019.02.17 BoBamburg

Kellemes csalódás volt számomra ez a film. Ugyan nem vártam tőle sokat, hiszen mi minden pluszt adhat egy post-apokaliptikus horror, gondoltam naivan, de a svájciaknak sikerült meglepniük és egyben le is nyűgözniük. A történet szerint nagyban zajlik ... Több

2014.12.12 lakilúk

Remek munka, fölösleges epizódok nélkül a történetben, a karakterek egyértelműen körülhatároltak, kidolgozottak, de emellett érezni belőlük az életet is, ait a színészek belevittek. Jól fölépített a hangulat és a feszültség is. Hiteles, egyszerű, de nem bagatell.

2015.02.25 grufa

Nem rossz ötlet, egész jó kivitelezésben. A svájciaknak sikerült speciális effektek nélkül elérni ugyanazt a hatást és hangulatot mint pl. az Éli könyvének.

(2015. 06. 15.)
Ha maradandó élménnyel nem is fogunk gazdagodni, a Hell van annyira egyedi, hogy erre a másfél órára megragadja a figyelmünket. Több