Hely a szívemben

Hely a szívemben

Places in the Heart

A nagy világgazdasági válság utáni években, 1935-ben játszódik a történet a szegénység sújtotta Texasban. Spalding seriffet agyonlövi egy bandita, felesége, Edna magára marad két gyermekükkel. A banki jelzálogkölcsön végítéletként lebeg felettük. Edna nem lát… Több

Premier: 1984.09.11.

2015.08.21 Dracule

Elképzelni se tudtam, hogy ennyire jó lesz. Sőt ha szabad ezt mondanom hatalmas alkotás. A színészek nagyon jól hozták a karakterüket, ami igen csak fontos egy filmnél. Emellett a történet sem kezd el lejtmenetbe vágtatni. Számomra ilyen egy tökéletes szórakozás.

2015.08.16 doffy_joka

Túl van ez hype-olva még hozzá erősen. Nem látom értelmét a filmnek, egyszerűen nekem ez maga volt az unalom. Végig néztem, hogy hátha majd a végén lesz valami, ami feldobja, de semmi sajnos végig untam az egészet. Lehet az én hibám, de ez van.

2015.06.24 FarZoo

Jó színészek szerepelnek benne, de a történet mégsem fogott meg igazán. Vontatott, sokszor lassú cselekményű, már-már unalmas. Maga a cselekmény nem lenne rossz, de a megjelenítés miatt inkább egy vontatottabb drámának felel meg. Egyszer nézhető.

Annak ellenére, hogy már évekkel korábban is találkoztak, Ed Harris és Amy Madigan azután házasodtak össze, hogy együtt dolgoztak ebben a filmben. Szerző: rbernadett