Herkules legendája

Herkules legendája

The Legend of Hercules
Kellan Lutz

Herkules (Kellan Lutz) többre hivatott, mint az egyszerű halandók. A főisten, Zeusz páratlan erő adatott neki, így hatalmában áll elhozni a rendet és az igazságot a világba. Ez azonban igencsak szúrja a szemét azoknak, akik az igazságtalanságból és a káoszból szeretnének profitálni. Herkulest… Több

Rendező: Renny Harlin
Premier (HU): 2014.01.30.

2023.02.26 drg0602

Elég nézhető alkotás. Ami azt illeti, elég jók a harcjelenetek, látványos, izgalmas film lett belőle. Ez a feldolgozás talán a legjobb, amit láttam mostanában. A színészi teljesítmények nagyon jók. Nekem egy kicsit zavaró volt a sok lassított jelenet. De mindent egybe véve elég jó sikerült alkotás. Értékelés: 7/10

2015.07.26 kabel

Fájdalmasan rosszra sikerült ez a Hercules film. Egyszerűen minden el volt lopva más filmekből vagy a Spartacus sorozatból. A történet egy vicc volt, csakúgy mint az összes karakter. Színészekből nem sok, volt az biztos.

2015.05.06 hsanya182

Barátnőmnek ellenszenves volt Kellan Lutz főszereplésében. Nem egy hiteles Herkules. Ettől függetlenül nem lett olyan rossz film, jó az alaptörténet :D Vannak benne olyan részek ami lekötött. Egyszer megnézhető semmi több... :)

2017.08.05 Orosz István

Nekem ez a Herkules feldolgozás tetszik a legjobban, nincsen benne sok mitológiai lény, de lehet nem is baj. Szerintem nagyon jó lett a történet, a látványban néhol egy pici hiba van.

2015.06.10 macskulare

Az egyszer nézhetős kategória alja. Többet is ki lehetett volna hozni belőle, de annak nem elég a 90 perc. Sok részletet átugrottak, ami nekem nem tetszett. A főszereplő nem egy Herkules féle karakter...

Kellan Lutz másodszor szerepel görög mitológiát feldolgozó filmben. Az első a 2011-es Halhatatlanok volt, melyben Poszeidónt alakította.Szerző: hp

Renny Harlin arra kötelezte a férfi szereplőket, hogy borotválják le a lábukat és a mellkasukat.Szerző: kázsé

Kellan Lutz a forgatás ideje alatt naponta több mint 1000 fekvőtámaszt csinált meg.Szerző: kázsé

Kellan Lutz többet között azért is kapta meg a szerepet, mert olyan jó kondícióban volt, hogy nem volt szüksége edzésre, hogy formába jöjjön a forgatás kezdetére.Szerző: kázsé