Hibátlanok

Hibátlanok

Flawless

Walt Koontz Robert De Niro előítéletekkel teli agglegény. Szerencsétlen agyvérzést szenved és nem képes jó ideig beszédben kommunikálni. Az orvosok által javasolt kezelésnek részét képezik a gyötrelmes énekórák. Walt szomszédja éppen énektanár. Rusty Philip Seymour Hoffman nemi operáció előtt álló transzvesztita férfi és máris annyit cseveg, akár egy nő. Az egyszerre megrémült és dühös Walt kénytelen-kelletlen elfogadja Rusty segítségét, aki pedig éppen az ilyen szűk látókörű fazonokat utálta mindig is a legjobban. Esendő mese az előítéletekről és az egymásra utaltságról.

Premier (HU): 2000.09.14.

2023.08.01 Jay

Esős nap délután láttam. Jól kitöltötte a délutánt. Sajnálom Hoffmant, hogy öngyilkos lett. Igazán jó színész volt. De Niro is jó volt, sőt a többiek is. Egyfajta „fogom még megnézni”-film. Nekem tetszett.

2019.10.01 ZeroHero

Remek sztori, remek forgatokonyv es remek szineszek, de valahogy Schumachernek ez nem akart osszejonni, mert ebbol az elegybol sem sikerult osszehoznia semmit... pedig. Pedig nezzuk meg, h PSH es RdN is mekkora alakitast nyujt, a tortenetnek van mond... Több

2022.08.22 Reitman

tökjó! De Niro es Seymour Hoffman egy kicsit mashogy!

2016.04.09 kodin1

Amennyire zseniális színészekkel van tele, annyira gyenge az egész alapkoncepció. Ez egy nagyon fajsúlyos téma, illett volna sokkal jobban kidolgozni a karaktereket legalább. Így nálam nem igazán szólt akkorát a film.

2015.05.08 scroll35

A hangulat jó, a sztori jó, de valahogy annyira hiányérzetem maradt az egész után, hogy nem érzem azt, hogy újra kellene néznem. Sajnálom, ha valakit ezzel megbántok, de sajnos ettől még nem lesz jó film. Kár érte. :(