A marokkói kaland

A marokkói kaland

Hideous Kinky

A marokkói kaland két lánytestvér története (az egyikük 7, a másikuk 5 éves), akik hippi édesanyjukkal utaznak Londontól Marokkóig. Útjuk során számos kalanddal, tapasztalattal lesznek gazdagabbak miközben anyjuk a szabadságot és a szerelmet keresi. A történetet a legkisebb lány szemein keresztül ismerhetjük meg.

(rbernadett)

Forgatókönyvíró: Billy MacKinnon
Ország: Egyesült Királyság, Franciaország
Premier (HU): 1999.12.02.

2020.12.22 hauser65

Kate Winslet egyik kevéssé ismert filmje, ami nem is véletlen. A marokkói kaland röviden és egyszerűen szólva egy gyenge film, ami még a közepes szintet sem éri el, és ezen Winslet sem tud változtatni. A színésznő legnagyobb rajongói mellett nem igazán tudom, kinek lenne érdemes megnéznie.

2019.07.30 danny

Egész érdekes sztori, a dráma és az alakítások a helyükön vannak, a párbeszédek sántítanak néhol, de egyszeri alkalomra megteszi. Maradjunk annyiban, hogy 3 csillag, és azzal nem mondtam se túl keveset, se túl sokat.

A forgatókönyvíró, Billy MacKinnon és a rendező, Gillies MacKinnon testvérek. Szerző: rbernadett

Kate Winslet ennek a filmnek a forgatásán találkozott férjével, nal. Ő volt a harmadik rendezőasszisztens. Szerző: rbernadett

Pierre Clémenti utolsó mozifilmje. Szerző: rbernadett