Csillagok határán

Mia Goth
Ewan Mitchell
Ewan Mitchell
Robert Pattinson

A halálos ítélet végrehajtása helyett Montét és fogolytársait egy űrrakétába zárják. Lánya a világűrben született és cseperedett fel. Időközben a személyzet és a többi elítélt életét vesztette vagy nyomaveszett, így Monte és Willow egyedül maradt a világmindenségben. Kettejükre vár a… Több

Forgatókönyvíró: Geoff Cox, Andrew Litvack, Nick Laird
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország, Egyesült Királyság, Franciaország, Lengyelország
Premier (HU): 2019.06.13.
Forgalmazó: ADS Service

2020.10.18 Annuska

Az alapötlete a filmnek nekem tetszett, de maga tényleges cselekmény nem sok volt a filmben. Pattinson kihozta a maximumot a filmből.

2019.06.16 Miska bácsi

a nap véleménye

Közel fénysebességben nem tökéletes a csillagok együttállása

Három csillaggal tudtam értékelni ezt a moziélményt, de a hozzá tartozó átlagos jelző mégsem fejezi ki az érzéseimet. Egyediségét ugyanis úgy is meg tudta őrizni, hogy rengetegszer azt éreztette velem, mintha szándékosan egy Csillagok között-be oltot... Teljes kritika

2019.08.12 indingo

Összességében nem volt rossz. Az atmoszféra amit teremt érdekes volt, a történet előrehaladtával egyre jobban érdekelte az embert, hogy mi történt korábban, miért tartunk most ott ahol. Ebből elég keveset tudtunk meg és a befejezés is gyengécske.

2019.08.12 Szilonka

Juliette Binoche , Robert Pattinson , Mia Goth. Ennél már nem lehetne szerteágazóbb a szereposztása. Figyelemre méltó film, van benne egy művészi vonulat is.

2019.09.19 TomÁcs

Szerintem zseniális film, mondom ezt a hibáival együtt. A story nem kiszámítható, izgalmas és egyre jobban kezdi érdekelni az embert, hogy mi miért történt.

Robert Pattinson már korábban is ismerte a lányát alakító, mindössze 14 hónapos Scarlett Lindsey-t, aki egy jó barátjának, a zenész Sam Bradley-nek a lánya. Pattinson és Bradley együtt tanultak Londonban, így gyerekkoruk óta ismerik egymást. Szerző: hp

Claire Denis 2002. óta el akarta készíteni a filmet. Miután 2014-ben Robert Pattinson hallott a projektről, találkozót kért a rendezőtől, akinek rajongott a korábbi filmjeiért, és a 2009-es White Material óta szeretett volna vele együtt dolgozni.Szerző: hp

Robert Pattinson egy interjúban elmondta, hogy nagyon ideges volt a rendezővel, Claire Denissszel való első találkozása előtt, ezért alaposan utánajárt a húrelméletnek és a fekete lyukakkal kapcsolatos fizikai elméleteknek, hogy józan magyarázattal tudjon szolgálni annak kapcsán, hogy miért nem öregszik a karaktere a mélyűrben való utazása során. "Miután végeztem a gyenge próbálkozásommal, láttam a változást az arcán. Nem hallott még ezekről a dolgokról, nagyon szereti romantizálni ezeket a fizikai elméleteket. Ez volt az egyetlen nyerőkártyám, amit bedobhattam, és úgy tűnik, tényleg működött. Szerző: hp

A Csillagok határán Claire Denis rendező és Jean-Pol Fargeau forgatókönyvíró 10. közös filmje.Szerző: hp

(2019. 06. 13.)
E küzdés maga
A Csillagok határán csak látszólag sci-fi, valójában a lét értelmét feszegető, érzékeny szerzői film. Több

(2019. 06. 14.)
... meg persze azzal, hogy hardcore művészfilmként tételezze magát: ezt a béna címkét csak azért mertük használni Claire Denis rendezésére, mert saját magáról is egyfolytában ezt sugározza. Több

(2019. 06. 14.)
A Csillagok határán egy testnedvekben és vérben úszó sc-fi lett lételméleti kérdésekkel megfűszerezve. Több

(2019. 09. 16.)
Kinek ajánljuk: akik szeretik a Tarkovszkij-féle szovjet iskola sci-fijeit, tegyenek vele egy próbát, de ezúttal számítsanak rá, hogy a cél itt inkább a művészet, mint a mondanivaló. Több

(2019. 06. 13.)
Akik fogékonyak a kicsit bizarrabb alkotásokra, azok ebben a műben is meg fogják találni számításaikat, hogy utána pár napig pöröghessenek a látottakon. Több