Hogyan lopjunk felhőkarcolót

Hogyan lopjunk felhőkarcolót

Tower Heist

Josh Kovacs egy New York-i felhőkarcoló menedzsere. Minden lakóval jó kapcsolatot ápol, de különösen jó a viszonya Arthur Shaw-val, a főnökével. Egy napon az FBI csalás miatt letartóztatja Shaw-t. Josh meg van győződve róla, hogy csupán félreértésről lehet szó. Josh rájön, hogy… Több

Rendező: Brett Ratner
Premier (HU): 2011.11.10.

2019.08.17 indingo

Elég jó a film szereposztása, a történet is érdekes egy pontig. Picit erőltetett a végkifejlet, de egyszer meg lehet nézni.

2017.09.22 mamiéstöti2

Ennyi igazi Humor Herold mellett ilyen gyenge vígjátékot kihozni nagyobb művészet volt, mintha egy fergeteges filmet csináltak volna. Egyszer azért meg lehet nézni.

2017.09.24 Deku

A karakterek nagyon bejövősek voltak ennél a filmnél viszont sajnos ez csak illúzió volt és maga a történettel nem tudtak semmi izgalmasat és vagy érdekeset nyújtani a nézőknek.

2017.07.23 Orosz István

Elég jó kis film lett, érdekes a sztori. Nem is nagyon akartam megnézni, nagyon nehezen vettem rá magam, de végül megérte. Mondjuk a magyar cím hét az borzalmas, na de van ez így.

2018.11.23 HE7EDIK

A kisemberek visszavágnak, Eddie Murphy pedig sziporkázik szerepében, a végén pedig Bekúr beáldozza a vezért. Remek vígjáték, ami nem rest valós képet festeni a világról.

A film fő helyszíne a Trump International Hotel and Tower (1 Central Park West, New York City, New York 10023, United States), azonban a belső helyszíneken játszódó jeleneteket több, Donald Trump tulajdonában lévő luxusépületben forgatták.Szerző: Curacao86

A filmben egyetlen jelenetet improvizáltak, amikor Odessa azt kéri Slide-tól, hogy nyissa ki a páncélszekrényt.Szerző: ps

A Universal stúdió szeretett volna két jelenetet a film legvégére a stáblista utánra, amiben kiderülni, hogy mi történt Ben Stiller és Eddie Murphy karaktereivel. Eddie viszont 500 ezer dollárt kért volna a jelenetért, úgyhogy nem készítették el azt.Szerző: ps

A felhőkarcoló tetején játszódó jelenethez műhavat használtak, ugyanis a forgatás nyáron zajlott.Szerző: ps

Úriemberek
2024