Kalandor és a Lady

Kalandor és a Lady

Hooten & the Lady

1. évad (2016) - 8 epizód
Ophelia Lovibond

Hooten (Michael Landes) és Alex (Ophelia Lovibond) elrejtett kincsek után kutatnak szerte a világban. A kalandos és humoros sorozatban nem kímélik őket sem a körülmények, sem az ellenlábasaik, de egymással sem bánnak mindig kesztyűs kézzel.… Több

Ország: Egyesült Királyság
Premier: 2016.09.16.

2020.11.19 Robinson76

Egy habkönnyű, de szerethető széria

Ebben a sorozatban minden epizód más helyszínen játszódik – az Amazonas vidékét Róma követi, de a hála az íróknak a Himalájába és Moszkvába is eljuthatunk –, az epizódok pedig önálló történettel bírnak, de mindkét főszereplőre jut egy-egy saját átívelő szál is. A sztorik végtelenül le vannak butítva, és minden kalandfilmes klisét ellőnek bennük, mégis bájosan szerethető az egész. A helyszínek kellően változatosak, és a díszletek se rosszak, bár azért érződik, hogy ez nem egy nagy költségvetésű alkotás. Ami a sorozatot szerethetővé és élvezetessé teszi, az a színészi játék, hisz itt is rengeteg múlik a két főszereplő közötti kémián, a véget nem érő csipkelődésük rendkívül szórakoztató és emlékezetes.

2018.08.04 indingo

Olyan Indiana Jones beütése van. Nem egy korszakalkotó sorozat, kicsit kiszámítható de kedvelhető. A kilencvenes évek sorozataira hajaz. Egynek elmegy.

2018.08.17 Szilonka

Tetszik, hogy minden rész más-más országban játszódik, ad egy vázat a sorozatnak. Szimpatikus a két szereplő.

2016.10.28 alexxx

Olyasféle lazulós dolog ami elé nyugodtan kinyúlhatsz egy fárasztó munkanap után, és nem fog feltűnni, ha belealudtál. :)

2018.08.08 TomÁcs

Olyan közepes kis sorozat, nem az a rákattanós fajta. Az első évadot megnéztem, nem is tudom, hogy készült e több, de elég volt.

(2016. 11. 21.)
Sorozat: Hooten & the Lady 1. évad
Ami miatt mégsem jutott eszembe a kasza gondolata, az az, hogy Indiana Jones-on felnőtt kaland-rajongásom még így is remekül szórakozott, vacsora mellé simán elment és hát nem sok ilyen sorozat, vagy film van a piacon.
6/10, egyszerű szórakozásnak tökéletes, akár társaságban is. Több