Horrorra akadva 2

Horrorra akadva 2

Scary Movie 2

Egy csapatnyi fiatal a már ismert Cindy Campbellel (Anna Faris) és Brenda Meeks-szel (Regina Hall) az élükön meghívást kap az egyik egyetemi tanártól, Oldman professzortól (Tim Curry) valamiféle iskolai kutatás ürügyén. Egy kísérletet szeretnének véghezvinni egy házban, amely arról híres,… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier (HU): 2001.10.18.
Több

2024.02.17 Schumy1

Hozza az elvárt szintet szerintem, bár talán kissé kezdett fárasztani néhány poén, de még élvezhető.

2017.09.22 mamiéstöti2

Ha egyszer egy gépezet beindul, gyorsan le kell rántani róla még egy bőrt. Nem sok köze volt az első rész színvonalához, de azért ezen is lehet jókat röhögni.

2019.07.23 Ms. Akárki

Imádtam. Főleg azért szerettem az első részt is, mert ha egy horrorfilmtől parázok és kifigurázzák, tudok rajta nevetni, akkor kevésbé félek tőleXD Szétröhögtük rajta magunkat. Ha egy jót akar nevetni az ember akkor ezt érdemes megnézni.

2017.05.02 indingo

Az első sokkal jobb volt. Hiányoltam a Sikoly karaktert és viccesnek se találtam. Az elején az ördögűzős jelenet béna volt. Sok altesti poén volt, ami egy idő után már sok.

2018.12.05 harnas1207

Szeretem ezt a sorozatot, sokat nevettem rajta, de ennek ellenére voltak béna viccek is benne. Kezd kicsit eljárni felette az idő.

A térképen, amit Cindy olvas, az utcanevek híres horrorfilmekre utalnak. Az Elm utca a Rémálom az Elm utcában (1984) című filmből van, Kane Manor pedig a Kopogó szellem 2. (1986) főhősét alakító Kane Hodderre utal.Szerző: ps

Tori Spelling visszautasította a készítőket, amikor azok azt kérték tőle, hogy az egyik jelenetben fedetlen keblekkel jelenjen meg. Ennek következményeképp a jeleneteinek 3/4-ét kivágták a filmből.Szerző: ps

Abban a jelenetben, ahol Az ördögűző (1973) című filmet parodizálják, a nyelv az eredeti film forgatásáról származó kellék.Szerző: ps

A kosárlabdázós táncjelenet egy korabeli Nike reklámot parodizál.Szerző: ps