Kutyaszálló

Kutyaszálló

Hotel for Dogs

Amikor az energikus testvérpár, Andi és Bruce egy olyan nevelőotthonban találják magukat, ahová szigorúan nem lehet állatokat vinni, Andinak a villámgyors észjárását kell latba vetnie, hogy otthont találjanak kutyájuknak, Pénteknek. Noha együttérző nevelőjük, Bernie figyelmezteti őket, hogy kerüljék a bajt, a srácok rábukkannak egy elhagyott hotelre és elkezdik átalakítani, hogy tökéletes lakhelyet készítsenek Pénteknek és a város összes kóbor kutyájának. Ezzel viszont azt kockáztatják, hogy szétválasztják őket egymástól, ha lebuknak. A két kölyök pillanatok alatt valami varázslatosat alkot a hotelből: otthont a kutyáknak és saját maguknak is.

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország
Premier (HU): 2009.02.26.

2019.07.27 Ms. Akárki

Rendkívül aranyos és pörgős gyerekfilm. Remek kikapcsolódás volt az egész családnak. Izgalmas kaland egy csomó édes kiskutyával, úgyhogy engem megvett kilóra. Emma Roberts pedig kifejezetten jó választás volt.

2018.03.31 NFG

Nagyon aranyos és önzetlen film, ami jól fel van építve és a szereplőválasztás is igazán szerencsésre sikerült benne! Kissebbek számára nagyobb élményt nyújthat!

2017.12.16 a-arnold

Imádom ezt a filmet, nagyon kedves családi vígjáték sok kutyával :) Mindenképpen nézze meg, aki állatszerető, és még nem látta! Esti kikapcsolódásnak tökéletes.

2015.02.01 J.Fatime

Nagyon aranyosak a kutyák a filmben,imádom amikor egy állat okos is nem csak aranyos!Gyerekeknek is biztos tetszik ez film :)

A Nickelodeon Movies 20. forgalmazott filmje.Szerző: mamiéstöti2