Housebound
pj19

A Housebound című filmben Kylie Bucknell arra kényszerül, hogy visszatérjen a szülői házba, amikor a bíróság házi őrizetre ítéli a férfit. Anyja váltig állítja, hogy a házat szellemek lakják, amit Kylie anyja városi pletykákon alapuló babonájának tud be. Azonban amikor ő is nyugtalanító… Több

Forgatókönyvíró: Gerard Johnstone
Ország: Új-Zéland
Premier: 2014.03.10.

2022.03.14 BÉLA

Szuper jó

Nos, ez egy igenis jó film, hiába is szólja le a szenátor. A főszereplő csaj meg remekel.

Hála istennek mindig belefutok egy gagyi,és rettenetesen unalmas,klisés,és béna módon összetákolt filmbe.Se horror,se misztikus,se thriller,és főleg nem vígjáték.Akkor mi?Egy bűn gyenge, semmirevaló mozi.

2018.07.25 pj19

Fordulatos, ijesztő, vicces, kiszámíthatatlan, jó színészi alakítások, hiánypótló darab mindenkinek csak ajánlani tudom,könnyed esti film, nézzétek meg bátran!

2017.05.23 zsozsesz

Hatalmas film, csak ajánlani tudom, horrornak szánták, de nem az, ez valami sokkal több. Igen vannak arra utaló jelek, hogy "valami" van a házban, de mindenre számítottam csak erre nem. A szereplők annyira illettek ehhez a filmhez, semmi extra de tökéletes.

2015.01.26 ferdi95

Kevés filmek egyike amik meg tudtak lepni semmi általános klisé se várható fordulat. Nagyon tetszett mindenkinek ajánlani tudom

A film összbevétele 241 347 dollár volt (imdb.com).

A film több díjat is nyert. Fright Meter Díj: Legjobb női mellékszereplő; Neuchatel Nemzetközi Filmfesztivál: Legjobb játékfilm kategória; Strasbourgi Európai Filmfesztivál: Közönségdíj; Toronto After Dark Filmfesztivál: Legjobb vígjáték, Legjobb horrorfilm, Legjobb együttes szereplők.Szerző: Archívum

Gerard Johnstone első önálló nagyjátékfilmje, amit ő rendezett. A film világpremierje 2014. március 10-én volt a South by Southwest Filmfesztiválon.Szerző: Archívum

(2018. 04. 23.)
Lehet, hogy csak az én humorérzékemmel van baj, de ez a film se nem eredeti, se nem vicces. A roppantul eredetinek szánt sztorivonalt a The Pact (2012) már régen lelőtte, persze nyilván humor nélkül. Az esetlen rendőrön kívül sok mókás jelenet nem akad, váratlan pedig még kevesebb. A főszereplőnk viselkedése irritálóan nevetséges, az anyja szimplán... Több