Howard, a kacsa

Howard, a kacsa

Howard the Duck

Ez a vidám és egyben romantikus film egy gyorsbeszédű, szivart pöfékelő, sörivó kacsa történetét meséli el, aki egy más világból valami módon Cleveland-be csöppent. Howard-nak, mindenki üdvöskéjének, aki ráadásul még beleszeret egy rock-énekesnőbe is, hogy visszatérhessen saját bolygójára, kemény csatát kell vívnia a gonosz Sötét Urasággal.

Forgatókönyvíró: Steve Gerber, Val Mayerik
Premier: 1986.08.01.
Jeffrey Jones
Tim Robbins

2022.07.06 JRD

Kövezzetek meg, de én imádom. Annyira bugyuta, de ha "kivanatököm" napom van, pont jó arra, hogy felvidítson és/vagy lenyugtasson. Technikai megoldásaiban elmarad a maiaktól (de ez nem csoda, hiszen pár évtizeddel régebben készült). Nézd meg és döntsd el magad! Szóval, filmre fel és jó kacsázást!

2018.07.26 Norbert93

Ritka kivételt képez a film: annyira rossz, hogy klasszikus lett belőle. Gyenge, bugyuta és idétlen.

2021.11.19 Péter Fazekas

Nem mestermű, de szerintem humoros film.

2015.12.31 esfworld

Nem igazán futott be Lea Thompson, de ezt ráfogom arra, hogy rossz filmet választott, pont olyat, mint amilyen ez de talán ő is bezsongott, amikor látta, hogy Lucas keze is benne van a dologban. Talán azt gondolták a színészek, hogy ez lehet az Új re... Több

2021.01.30 Matiszkó Sándor

Nekem nagy kedvencem. Imádom. Vicces film.

(2021. 02. 18.)
Csak igazi ínyenceknek ajánlanám, a korszak és a ”műfaj” kedvelőinek, valamint azoknak, akikben gyerekkoruk kedvencei nosztalgikus érzéseket keltenek. Több