Hulk világa

Hulk világa

Planet Hulk
Videók

Miután Hulk pusztítása után fél Las Vegas romokban hever, a Föld hõsei úgy döntenek, száműzik õt egy távoli, lakatlan planétára, hogy megszűnjön a fenyegetés amit a Föld egész lakosságára jelent. A dolgok nem egészen úgy sülnek el, ahogy tervezték, és végeredményben Hulk egy idegenek által benépesített bolygón találja magát, méghozzá meglehetõsen legyengülve. Hulk-ot fogságba ejtik, és gladiátorjátékokon indítják, ahol ereje és ügyessége révén nagy népszerűségre tesz szert. Hamarosan azt veszi észre, hogy a gonosz uralkodó elnyomása alatt élõ idegenek egyfajta megmentõként tekintenek rá?

Rendező: Sam Liu
Premier: 2010.02.02.

2019.07.05 spyro74

Hulk belevaló, elképzelhető, szerethető. És maga a sztori is bejött; minden szereplőjével együtt. Még néztem volna...

2015.08.22 FunBoi

Szántam Hulkot; sajnáltam a vele történteket. Izgalmas, fordulatos, érdekes film. Nem is értem, miért nem ismerik többen.

Campbell Lane utolsó filmes projektje.Szerző: Thibo84

A film során Hulk nem alakul vissza Bruce Bannerré, annak ellenére, hogy kiütötték vagy nyugodt állapotban volt. Greg Johnson, író ezt azzal magyarázata, hogy Sakaar légköre mérgező az embereknek, így Hulk nem változhat vissza, különben Bannerként végezne vele. Sam Liu, a rendező viszont azt állítja, hogy a kozmikus sugarak, amelyek elárasztották Hulk hajóját, mielőtt Sakaaron becsapódott volna, valamilyen módon megváltoztathatták őt.Szerző: Thibo84

Az eredeti képregényben Hulk harmadik ellenfele az arénában az Ezüst Utazó volt. Ezt Beta Ray Billre változtatta, mivel az Ezüst Utazó jogai nem voltak elérhetők a gyártás idején, és a készítők szerint a kalapácsos Beta Ray Bill jobban illeszkedik a gladiátorok világába.Szerző: Thibo84