Hullahegyek, fenegyerek

Hullahegyek, fenegyerek

The Way of the Gun

Két bűnöző, Parker (Ryan Phillippe) és Longbaugh (Benicio Del Toro) régóta társak és abban reménykednek, hogy ezúttal simán és erőszak nélkül nagy pénzhez juthatnak. Elrabolnak egy lányt, Robint (Juliette Lewis), akiről kiderül, hogy kilenc hónapos terhes béranya: egy gengszter számára hordja ki a gyerekét. Az események váratlan fordulatot vesznek és az egész ügy sokkal bonyolultabbá válik, mint amit a páros eddig elkövetett. Ráadásul Parker beleszeret a furcsa lányba. Társa sejti, hogy Parker szentimentális érzései veszélyeztetik tervüket. Ahogy a váltságdíj átadásának ideje közeledik, nemcsak jól felfegyverzett ellenfeleikkel, de egymással is meg kell küzdeniük. Robin meg egyre több helyet foglal.

Premier (HU): 2001.02.01.
Taye Diggs

2022.03.02 elekm90

A legnagyobb gondom az volt a filmmel, hogy a készítők kissé túlzásba vitték a sok "menősködést", pedig volt néhány meglepően eredeti húzása és jó jelenete (például a filmeleji autós üldözés). A történet sem volt rossz, de a kellőnél szerintem jobban... Több

2016.01.07 kocoska20

Bizarr film, egyszer nézhető. Jó a kezdés és jó a befejezés, csak az a kár hogy közben sok az üresjárat és néhol már már unalomba fullad. Kicsit ellentmondásos.

James Caan játssza Juliette Lewis édesapját, míg valódi édesapja, Geoffrey Lewis csak egy kisebb szerepet kapott, ő alakítja Abnert.Szerző: rbernadett

Ryan Phillippe véletlenül igazából megütötte Sarah Silvermant a nyitójelenetben. Az ütéstől Silverman elveszítette az eszméletét, és arra ébredt, hogy Phillipe fölötte áll zokogva. Phillipe egy héten keresztül esedezett bocsánatért a történtek miatt. Szerző: rbernadett