Bazzzsi

2. évad (2016) - 8 epizód
3. évad (2018) - 8 epizód
Theo Stevenson
Katherine Parkinson

A sorozat a képzeletbeli jövőben játszódik, ahol az elfoglalt, mindig rohanó emberek életét az emberhez külsőleg, s az intelligencia terén is hozzá hasonló robotok segítik. Szinte lehetetlen első ránézésre megkülönböztetni a valódi hús-vér embert robotmásától.… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Svédország, Egyesült Királyság
Premier (HU): 2015.10.30.

2024.02.12 Ари Шандор

Miért csak átlagos...

Az első évadot végignéztem. Jól indul, érdekes. Sokkal jobb, mint amiről koppintották. A főszereplő hölgy igen mutatós. DE! Valamiért annyira mégsem bírta fenntartani az érdeklődést, hogy a második évadba belekezdjek. Szóval emiatt kapott átlagos besorolást nálam. Megtekintésre azért mégis ajánlom... aztán az első pár rész után kialakul a saját véleményed a sorozatról. :-) Jó szórakozást!

2017.04.11 indingo

Picit pipa vagyok mert a tudtom nélkül elkezdték leadni a második évadot, úgyhogy után kell néznem neten. Az első évad friss volt és újszerú, levett a lábamról.

2017.08.23 Deku

Nagyon erősen indított a Humans első évada, eredeti volt újszerű és fordulatos. Viszont nem tartott ez a lendület sokáig hamar bukta lett az egész. Átlagos marad így.

2016.04.14 Szilonka

Nekem bejött az első évad. Izgalmas volt, meglepő fordulatokkal. Pörögtek az események és nem volt benne üresjárat. Sok kérdés még lezáratlan maradt úgyhogy jöhetne a második évad.

2017.10.20 Bazzzsi

Érdekes történet egy egyre népszerűbb témában. Sok minden nem derül ki a legelején, a részek előrehaladtával bontakozik ki teljesen a történet. Én ezt az időszakot kedveltem a legjobban.

(2018. 03. 01.)
A Humans azon túl, hogy a tudományos fantasztikum izgalmas világát és kérdéseit tárja elénk és dráma köntösbe bújtat egy komoly, szárazabb témát, társadalmilag igen fontos kérdéseket feszeget. Több

(2016. 01. 07.)
Képes-e az ember arra, hogy ezt létrehozza? Képes-e az ember gondolkodó gépeket alkotni? Nem elég az, hogy a gép reagál valamire, hanem képes-e felmérni a helyzetet és önmagától, annak megfelelően cselekedni? És, ha képes erre az ember, mihez kezdjünk vele? Több