Varázslat - Queen Budapesten

Forgalmazó: Pannonia Entertainment

KULCSSZAVAK

2019.05.06 Lya Angelya Alayla

Megunhatatlan

Megunhatatlan számomra Freddie Mercury.

2017.02.03 erare

A koncert idejében jómagam még csak három éves voltam, de kamaszkoromban találkoztam a Queen zenéjével és ezzel a koncertfelvétellel is. Alapmű, azt gondolom, és nagyon sajnálom, hogy élőben nem volt alkalmam meghallgatni ezeket a klasszikus dalokat.

2017.12.17 HE7EDIK

Nem rossz, de például ugyanebben az évben a londoni népstadionban jóval tartalmasabb koncertet adtak.

2015.12.28 Niki19

A zenék nagyszerűek benne. Aki imádja a Queent, annak mindenképpen látnia kell a filmet. Látszik hogy régebbi felvétel, de ettől függetlenül jó. Csak ajánlani tudom.

2016.02.09 Dniel

Nagyon nagy kedvencem a Queen zenekar de sajnos még nem éltem amikor itt vltak Budapesten koncertezni, de a felvételek nagyon jók és nagyon jó számok vannak benne. És kifejezetten kedves gesztus hogy elénekelte nekünk a " Tavaszi szél vizet áraszt"-ot.

A filmet tizenhat darab 35mm-es kamerával vették fel, melyeknek anyagából videón vágták össze a kész filmet.Szerző: harnas1207

A zenekar gázsija titkosítva lett.Szerző: HE7EDIK

Ez az a legendás koncert, melyen Freddie Mercury elénekelte a Tavaszi szél vizet áraszt kezdetű magyar népdalt.Szerző: erare

A legendás 1986-os budapesti koncerten 70 ezer ember töltötte meg a Népstadiont.Szerző: erare

A koncert Hungarian Rhapsody néven futott - a cím Liszt Ferenc zongorasorozatára utal (Magyar rapszódiák), s egyúttal a Queen egyik világslágerére is: Bohemian Rhapsody.Szerző: erare