Hurok

Hurok

2023.06.27 bajkaizoltan

Valahogy nem érdekelt, nem tudtam végignézni.

2017.02.20 Berto49

Ez a Madarász Isti (milyen keresztnév ez!!!) nem a kedvenc rendezőm! Időhurkos thriller akart lenni, de csak hatalmas katyvasz lett belőle. Egyébként sem szeretem ezeket az idővel játszadozó hülyeségeket, mert nem éri meg agyalni rajta. Nem tudom, ho... Több

2017.04.12 indingo

Az ötletet díjazom és hogy magyar azért adtam 4 csillagot. Én azért többet vártam tőle, már ezer ilyen film készült és attól még hogy hazai nem volt túl izgalmas.

2016.05.27 Bogi87

Egyik legjobb magyar film, amit valaha is láttam.

2018.05.14 HercegPeter

Magyar viszonylatban mindenképpen jó és újdonság. Sajnos világviszonylatban ez már nem mondható el. A történet nem mondható túlságosan eredetinek. A színészek átlagosak voltak. Egy kis magyarázatot azért kaphattunk volna, hogy ez az egész miért történik.

2017.06.14 Szilonka

Annyira nem nyerte el a tetszésemet. A folyton előjövő jelenetek már unalmasak és fárasztóak voltak. A történetre nem egyedi, maximum a magyar filmipar nem készített még ilyet.

2021.07.25 sptt

Ez a film újraértelmezi az alternatív befejezés fogalmát, de engem a harmincadik perc táján már nagyon elkezdett idegesíteni, és ez nem csillapodott a film végéig. Szerettem volna szeretni ezt a filmet, de nem sikerült. 4/10

2017.10.23 Bazzzsi

Próbálkozásnak nem volt rossz, ezért kap 3 csillagot, de már ezer hasonló film készült és történetben ez jóval elmarad azoktól. Néhol követhetetlenek voltak a szálat, másutt unalomba csapott át.

2019.12.30 TomÁcs

Nagyon izzadságszagú és darabos volt a története, így nem igazán tudott lekötni. A színészek kihozták a maximumot a szerepekből.

2017.02.24 hsanya182

Pozitív kicsengésű film lett a végére. Elején nagyon nem teccett a vontatottsága, meg a magyar színészek nem bírnak normálisan artikulálni, lehet külön kellett volna más magyar szinkronszínésszel szinkronizáltatni. Zavaróak az amatőr mozitrükkök, de ... Több

2016.04.19 MMcFly2015

Elfogult vagyok a tèmával kapcsolatban, így nem volt kètsèg, hogy moziban a helyem. Ismètelten kellemeset csalódtam egy magyar filmben. Szerencsère egyre többször jövök ki elègedetten a moziból hazai filmek után. (Isteni műszak, Víkend, Argo 2) Nem m... Több

2017.07.25 Lonka

Szerintem csak azért lett felkapva a film, mert még nem csináltunk ilyet. A történetet azért még dolgozhattak volna, számmora sok helyen vontatott volt és állt a sztori.

2019.05.01 petraszab

Ezerszer jobb filmek készültek már a témában és az sem segít rajta, hogy magyar. A története lassú és unalmas.

2016.11.25 Borga

Nagyon erőteljes, magával ragadó magyar film a Hurok, melyet érdemes megnéznie mindenkinek, aki szereti a sok-sok idősíkot egy filmen belül. Többször is érdemes megtekinteni, elsőre ugyanis kicsit sok lehet a hurok.