Hurok

Hurok

Vox.hu
2016/04/14

Értékelés: 6.5/10
Okos, de nem túl izgalmas film lett az első magyar időhurkos sci-fi. 65/100 Több

Revizoronline.com
2016/04/15

Időtlen pedantéria
A jó hír, hogy most már nekünk is van időutazós, paradoxonos filmünk, amely a világ bármelyik mozijában megállná a helyét, kényelmesen elringatva popcornos közönségét. Már csak az a kérdés, hogy ez nekünk mitől jó? PAPP SÁNDOR ZSIGMOND KRITIKÁJA. Több

Hetediksor.hu
2016/04/15

Ádám nyomában
Összességében a Hurok jó, de korántsem tökéletes, ugyanakkor szerethető, mert markánsan érzékelteti a megpróbáltuk kihozni a legtöbbet abból, amink van, és a többnek akarunk látszani, mint amik igazából vagyunk típusú, közelmúltban bemutatott, hazai gyártású filmek közötti különbséget. 7/10

Smoking Barrels
2016/04/17

Értékelés: 7.5/10
7,5/10 Mindent összevetve azért korrekt darabnak mondható a Hurok, de elsősorban azok fogják igazán szeretni, akik eleve odavannak az effajta agyalós-mindfuck thrillerekért. Több

Filmtekercs.hu
2016/04/18

Örök visszatérés
7/10 A Hurok formájában végre egy magyar „időutazós” filmet láthatunk, ami kicsit savanyú – de a miénk. Több

cinestar.hu
2016/04/18

80/100 Forgatókönyve okos, ahogy a nézővel is tisztelettel bánik, befejezése pedig egy jól irányzott, végső csavarral megy át a stáblistába – épp úgy, ahogyan azt elvárjuk egy ilyen témájú és cselekményű filmtől.

Supernatural Movies
2016/04/21

Amikor egy magyar thriller kerül a mozikba, ami ráadásul kilátásba helyez egy csavaros, időhurkos vonalat is, akkor a minimum az, hogy felvonjuk a szemöldökünket és kicsit félve ugyan, de izgalommal várjuk a preimier napját. 5/10 Több

Creepyshake.com
2016/04/22

Több szempontból is mérföldkő született: végre nekünk, magyaroknak is van egy szuper sci-fi thrillerünk, amely világszinten is megállja a helyét. 8/10 Több

Hessteg.com
2016/04/24

Értékelés: 5.3/10
Végre egy jó magyar film, ami akár népszerű is lehet Magyarországon, annak ellenére, hogy szakít a jelenleg megszokottnak mondható sémákkal. Lebilincselő, gondolkodást igénylő munka, tipikus mindgame alkotás thrillerbe oltva. 5,3/10

Cornandsoda.com
2016/04/27

100 pontból én adnék neki 70-et, mert nálam is nyerő volt, hogy végre jó magyar thrillert nézhetem végig a moziban, még ha ezt totál egyedül is tettem. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!