A fény hercegnője

Forgatókönyvíró: David Bannon, Yi Young Kim
Ország: Koreai Köztársaság
Premier: 2015.04.13.

2019.11.15 romcul

Láttunk már effélét, nem is nagyon érdekelt. Pár epizód erejéig követtem, majd vontatottá és unalmassá vált a történet. A kosztümök kidolgozásában viszont példát lehetne venni a távol-keletiek maximalizmusáról.

2015.11.11 gennaddifix

Nagyon érdekes ez a sorozat, mindig várom az újabb epizódot. Szerintem minden téren kifogástalan, habár olykor valóban úgy éreztem, hogy nem szól semmiről és csak húzzák az időt. De még a cselekmény nélküli időt is képesek megtölteni a koreai kultúra szépségeivel.

2016.07.09 daeril

Izgalmas, érdekes, romantikus, látványilag nagyon szép sorozat, de ennél többet nem kaptam tőle. Nem lesz a kedvencem, de azért legyűrtem.

2015.09.08 Mantracz

Szeretem a kínai és a japán filmsorozatokat, szerintem méltán ilyen közkedveltek. Nem olyan közhelyesek és semmilyenek a párbeszédes részek, mint a brazil vagy latin-amerikai szappanoperákban. A kosztümök pedig tökéletesek, a történet mindig érdekes és izgalmas.

2018.07.15 NEO

Számomra új volt, hogy Korea is a romantikus tévésorozatkészítés területén ilyen előkelő helyet foglal el. A helyszínek, a jelmezek és a történet is egészen rendben volt, kivéve a színészek játékát. Mindegyikük szinte ugyanazzal az arckifejezéssel vi... Több