Elveszed az eszem

Elveszed az eszem

I Can't Think Straight

A dúsgazdag palesztin származású Tala épp nagyszabású esküvőjére készül hasonlóan tehetős vőlegényével Jordániában. Azonban londoni tartózkodása során megismerkedik legjobb barátjának barátnőjével, Leylával, aki iránt gyengéd érzéseket kezd táplálni, miközben esküvője dátuma egyre… Több

Rendező: Shamim Sarif
Forgatókönyvíró: Shamim Sarif, Kelly Moss
Ország: Egyesült Királyság
Premier: 2008.06.01.

2017.06.01 jencike1985

Végig izgatottan figyeltem a filmet mert nagyon érdekes volt. Tetszettek már férfi voltomból is a szexuális jelenetek.Hiszen mindkét főszereplő hölgy gyönyörű. Csak ajánlani tudom és nem csak a hölgyemények miatt.

2015.05.12 rbernadett

A szereplők nagyon mutatósak, az akcentusok nagyon cukik. Ez egy nagyon kedves film, egy kedves szerelmi történet két nő között, ami szinte már meg sem történhet.

2016.07.03 Ena

Azt hiszem ez lett az egyik kedvenc filmem. Romantikus de nem csöpögős. Két nőről ( akik mellesleg gyönyörűek) s az igaz szerelemről szól.

A film összbevétele 39 373 dollár volt (imdb.com).

A nő, aki Jordániáról tart előadást a filmben, az executive producer Hanan Kattan, aki egyben az író/rendező Shamim Sarif párja.Szerző: rbernadett

A második olyan film, amiben Sheetal Sheth és Lisa Ray szerepük szerint egymásba szeretnek, az első a The World Unseen (2007) volt, amit szintén Shamim Sarif rendezett. Szerző: rbernadett