Szeretlek, Phillip Morris

Szeretlek, Phillip Morris

I Love You Phillip Morris
elekm90

Steve Russell egy napon megunja, hogy ő legyen a jó fiú. Otthagyja családját, és első osztályú szélhámosként kezdi keresni a kenyerét, mígnem lecsukják. A börtönben ismerkedik meg jövendőbeli szerelmével, Philip Morrisszal, akiért ezután bármit hajlandó megtenni. Ketten együtt vágnak neki az… Több

Forgatókönyvíró: Steve McVicker
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Franciaország
Premier (HU): 2010.07.08.

2020.06.08 elekm90

Egy szórakoztató komédia és remek alakítások Carrey-től és McGregor-tól, jó párost alkottak, bár én azt egy kicsit sajnálom, hogy utóbbi nem kapott olyan nagy szerepet, többnyire Steven Russell karaktere volt a középpontban.

2017.04.17 indingo

Nagyon jó kis film, igaz történetet dolgoz fel. Már ez egy piros pont. Akkor ott van a szereposztása , amely egészen remek, Jim Carreyt imádtam ebben a szerepben is.

2019.10.01 ZeroHero

Igaz torteneten alapulo, meleg kerdest kerulgeto film, amiben mindenki arrol beszel, h menynire testidegen volt a szerep Carreynek, de megis mennyire hiteles volt benne. Mert egy jo szinesz, jonapot kivanok.. Nemcsak Ace Ventura volt am. Nem mellesle... Több

2017.05.18 Szilonka

A meleg szál ezzel a hatalmas átveréssel vegyítve egy nagyon érdekes sztorit adott ki. Jim Carrey játéka teljesen hiteles volt én minden elhittem neki.

2017.10.23 Bazzzsi

Szerintem ez egy kiváló film, amire nem tudok rosszat mondani. Még ha háttérbe is szorul, hogy egy gaz történetről van szó a színészek játéka így is magával ragadó.

A film Steven Russel igaz történetén alapul.Szerző: kázsé

Az utolsó bírósági jelenetben Steven ügyvédjét az igazi Steven Russel játszotta.Szerző: kázsé

A filmben Steven azt mondja Philipnek, hogy péntek 13-a az ő szerencsenapja, és a film legfontosabb történései pont péntek 13-án játszódnak.Szerző: kázsé

Jim Carrey a film kedvéért felborotválta a hajvonalát, mert szerinte Steven egy nagyon intelligens ember.Szerző: kázsé

Griselda
2024