Idegen arcok

Attack the Block
Vuk

Alex Esmail
Alex Esmail

London egyik szegény negyedét földönkívüli szörnyetegek támadják meg, akik ellen csak egy utcagyerekekből álló banda tudja felvenni a harcot. Miközben a vagány tinédzserek az idegenekkel harcolnak, valami másra is rátalálnak. A Haláli hullák hajnala producerének újabb remek… Több

Rendező: Joe Cornish
Író: Joe Cornish
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság, Franciaország
Premier (HU): 2011.11.10. | HBO Max (2022.02.14.)

2023.04.25 Rics

Vártam a végét, valahogy éreztem, hogy akkor érkezik a rendőrség. Unalmas volt számomra, viszont a karakterek tetszettek.

2015.02.04 dulkap

Egy jó vígjátékra számítottam, de egy poén nem volt benne. Én is csak a lényeket tudnám kiemelni. Hihetetlenül semmilyen és unalmas volt. Számomra csalódás.

2023.03.16 Greta

Pörgős volt, vérrel és humorral, megfelelő adagokban. Kedveltem a karaktereket. John Boyega is sokkal értelmesebb figurát kapott itt, mint a Star Warsban. Jó szórakozás volt.

2015.06.19 szune40

Nem maradt meg túlzottan az emlékezetemben a film. Nem is meglepő, hisz eléggé kis bugyuta film volt. Erősen hajazott a zs kategóriás filmekre. A történet egy egyszerű kis tákolmány néhány nem ismert színésszel. Ez nem jött be.

2018.10.24 Dóra7.6

Teljesen rendben volt. Nem lett életem filmje, de lekötött, aranyosak voltak a karakterek is.

A rendező számos utcagyereket meginterjúvolt, hogy megtudja, milyen fegyvereket használnának egy földönkívüli támadás esetén.Szerző: kázsé

A filmben Nick Frost ugyanolyan hosszú hajat visel, amit a Paul c. film kedvéért növesztett meg.Szerző: kázsé

John Boyega egy internetes hirdetésből szerzett tudomást a filmről.Szerző: kázsé

Joe Cornish Brewis karakterét saját 20 éves énjéről mintázta.Szerző: kázsé

A fiúk