Időzsaru

Időzsaru

Timecop
Peter Hyams

2004-re lehetővé vált az időutazás, ezzel együtt pedig a bűnözők kezébe is új eszköz került ahhoz, hogy megváltoztassák a múltat, és akár a pénzpiacot, nemzeteket is romba döntsenek. Ennek megelőzésére hozták létre a Téridő Ellenőrzési Központot, amelynek célja, hogy megakadályozzon… Több

Rendező: Peter Hyams
Forgatókönyvíró: Mark Verheiden, Mike Richardson
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Japán, Kanada
Premier (HU): 1994.12.22.

2021.01.30 Interfectorem Sabnock

Jean-Claude Van Damme itt már lefelé gyalogol azon a bizonyos lejtőn. Teljesen sablonos, lerágott csont, amit Van Damme kötelezően, fapofával, sokat spárgázva lehoz, de úgy nagyjából ennyi.

2016.05.22 Yosihiro

Jól sikerüls sci.fi szerintem amiben ott van az akció is. Érdemes megnézni szerintem Van D. jót alakít benne és a történet is izgalmas lett :)

2017.12.23 Deku

Varázslatos világot tárt elénk ez a film, azonnal sikerült megnyernie magának nekem ez pozitív. Szinte képtelen vagyok betelni ezzel a filmmel. Szerintem fantasztikus alkotás és mindegy egyes apró mozzanatát imádtam.

2018.09.28 dailyfilmsan

Érdekes volt , nem volt rosszul kivitelezve. Az elején kusza volt a történet de a végére jól rendbe szedte magát. Egyedüli idegesítő dolog az az volt hogy Vam dame muzdalatai majmolva voltak. Sok esetben pedig a harcjeleneteknél kapkodva vette a kamera így nem volt tisza ki áll nyerésre és egyáltalán hogy ki kicsoda.

2020.11.18 stevepisti

Nekem ez még JCVD jobb filmjei közé tartozik, mai szemmel is rendben van. Látványos, izgalmas, kerek történettel.

Ebben a filmben is Mark Stefanich volt JCVD kaszkadőre.Szerző: stevepisti

A film a Timecop című Dark Horse képregény adaptációja.Szerző: dulkap