Ha maradnék

Joshua Leonard
Mireille Enos
Joshua Leonard
Stacy Keach

Mia Hall a tinédzserek gondtalan életét éli és a legfontosabb döntés, amit meg kell hoznia, nem más, mint, hogy zenei pályára készülve felvételizzen a nívós Juilliard zeneakadémiára vagy szerelmével, Adammel fűzze szorosabbra a szálakat. Azonban minden megváltozik, amikor egy felszabadult… Több

Rendező: R. J. Cutler
Író: Gayle Forman
Forgatókönyvíró: Shauna Cross
Premier (HU): 2014.09.11.

2023.06.18 Filmbarát73

Szeretem, ha egy film kilendít a megszokott hétköznapokból. A jól megválogatott zenék is a helyükön voltak. Egyáltalán nem bántam meg a ráfordított időt. :))

2016.02.16 indingo

A filmelőzetesét látva eléggé vártam, de nekem nagy csalódás volt a film. Unalmas, kicsit szenvedős és bele-bele kellett tekernem, hogy történjen már végre valami! Úgy lebeg a történet - mint a kiscsaj is - de valahogy áll a sztori.

2017.11.01 Bazzzsi

Nagyon érzelmesre próbálták venni a hangulatot a filmben, amit részben meg is értek, de a szülők történetének bevonása engem nem nagyon érdekelt. Közepes.

2016.05.08 TomÁcs

Nagyon vártam ezt a filmet, de sajnos nem tudott megérinteni. Picit untam is és számomra eléggé erőltettet volt. Kár érte.

2019.10.08 dailyfilmsan

Nagy csalódás volt a film. Mármint nem is voltak nagy elvárásaim a filmmel kapcsolatban de még azokat is alulmúlta. Az emberi kapcsolatok zsákutcásítottak ebben a filmben. A tinik lesarkítottak mind 2 személyiséget hordoznak van ilyen, meg olyan. Gáz... Több

A könyvben Adam zenekarát "Shooting Star"-nek hívják, de a filmben a zenekar a "Willamette Stone" nevet viseli.Szerző: dailyfilmsan

A film forgatókönyve szerepelt a 2009-es feketelistán, az év "legkedveltebb" meg nem filmesített forgatókönyvei listáján.Szerző: dailyfilmsan

A Liz által használt @liz_redhead Instagram profil valódi, és még mindig létezik.Szerző: dailyfilmsan

R. Cutler az összes szereplőnek személyes iPodot adott olyan dalokkal, amelyekről azt gondolta, hogy karaktereik szívesen hallgatnák. Chloë Grace Moretz klasszikus zenével, Jamie Blackley rockzenével feltöltött Ipodot kapott.Szerző: dailyfilmsan

(2015. 08. 06.)
Életem értelme
Portland városa számtalan punkzenekart adott a világnak, a csellista és Beethoven-mániás Mia minden szempontból kilóg a sorból. Élete nagy lehetősége előtt áll, amikor kómába esik és választania kell élet és halál között. Több
Bandish Bandits
2020