Imposztor

Imposztor

Impostor

2079-ben járunk. A Föld már több mint egy évtizede háborúban áll egy földönkívüli erõvel. Spencer Olham ünnepelt tudós a kormányzat szolgálatában és legutóbbi munkája a bolygó megmentésének ígéretével kecsegtet. Ám élete egyik pillanatról a másikra rémálommá válik. Azzal vádolják meg, hogy földönkívüli kém és egy csapásra országos embervadászat célpontja lesz. Olhamnek kettõs problémával kell szembenéznie: igazolni tudja-e idõben személyazonosságát a titkosrendõrségnek ahhoz, hogy segítsen az emberiségen? És képes-e bizonyítani személyazonosságát saját magának?

Rendező: Gary Fleder
Premier (HU): 2002.03.14.
Gary Sinise

2023.12.31 Ари Шандор

Jó alapötletből így lehet kihozni a semmit...

A csattanó miatt érdemes megnézni egyszer, de a film eleje (az első 90%) borzalmas. Állandó sötét, f*sadék képek és beállítások. A poén szerintem nem kitalálható... vagy csak én vagyok ostoba... vagy csak eluntam már a végére... nem tudom, inkább háttérzajnak ajánlom.

2016.03.13 Ximpi

Szolid színészi alakításokkal és nagyszerű ötletekkel bír, ez igaz, de talán ez minden amit tud. Egy elég átlagos scifi.

2015.12.10 necum

Fantasztikus ötlet, ami kicsit jobb megfilmesítést érdemelt volna, jobb forgatókönyvet. Talán a dinamikusra sikerült rendezés az, ami elviszi valamilyen irányban.

Flash Forward
2009