Az erőszak völgye

Az erőszak völgye

In a Valley of Violence

1890-es éveken az amerikai határvidéken egy férfi egy kis városban érkezik, hogy bosszút álljon halott barátjáért.

(hp)

Rendező: Ti West
Író: Ti West
Premier: 2016.03.12.

2022.03.24 BoBamburg

Nem azt mondom, hogy hatalmas csalódás volt, de ennél többet vártam volna. A történet nem lett volna rossz, színészek is rendben voltak, de valahogy a kivitelezésen megcsúszott a dolog. Tényleg kár érte.

2016.10.24 coyote

Sajnos ez egy iskolai példája az elrontott westernnek. Megölik a kutyáját, elopják a lovát, kezdődhet a bosszú, de a fordulatok nem érdekesek, a szereplők meg valahogy beszariak.

2019.03.08 HercegPeter

Vígjátékszerűen kezdődő, régimódi westerfilm. Különösen a főcím volt múltszázad közepi. A története ennek megfelelően meglehetősen kiszámítható. A leszámolós filmek iskolapéldája, olyan, mint egy a vadnyugati John Wick. A szereplők közül nem a főhős, Ethan Hawke karaktere, hanem Travoltáé a legkiemelkedőbb.

2017.03.15 soundria

Tarantino nyomában haladna a film, de ahhoz marha kevés. Erőltetett, vontatott párbeszédek, érthetetlen forgatókönyv (honnan jött, hova megy?), Ethan Hawke pedig mint hős - hááát. Aki új westernt akar látni, nézze inkább Tarantino két westernjét.

A film összbevétele 61 797 dollár volt (imdb.com).