A hálószobában

A hálószobában

In the Bedroom

A hálószobában című drámában Natalie (Marisa Tomei) házassága szétesőfélben van. A harmincas nőnek két gyermeke van és egy könnyű nyári kapcsolatba bonyolódik az egyetemista Frankkel. A fiú hazaviszi szüleihez a lányt. Frank megdöbben, amikor tudomást szerez szülei sziklaszilárd házasságának repedező falairól...

(erare)

Nick Stahl

2021.12.08 freeman Nézhetetlen

F*srakás.

2016.02.10 Sniper

Szerintem ez egy remek filmdráma, nagyon nehéz volt ugyan végignéznem, de kitartottam. Szinte belső feszültség keletkezett bennem, ahogy a férfi és a nő kapcsolatát, kínlódását néztem. Kiválóan sikerült a rendezőnek lefestenie, de ehhez kellett egy j... Több

2017.06.21 KatalinGulyas1982

Nem vontatott- életszerű. Bár, akinek a vérmérséklete más, annak valóban lassú lehet, ahogyan ezek az emberek lassan jönnek ki a sodrukból. A film zseniális, úgy, ahogy van.

2016.04.20 Gwen

A fura végét leszámítva egészen jó film volt. Habár voltak időszakok, amikor majdnem feladtam, annyira vontatottnak éreztem. Kiváló szereposztás; a két főhős nagyon jól átlényegült a szerepbe!

A filmet Maine állam (USA) több városában forgatták.Szerző: dulkap

Öt Oscar-díjra jelölték a filmet, azonban egyiket sem tudta díjra váltani.Szerző: dulkap

Sissy Spacek saját kezűleg díszítette fel azt a házat, ahol a karaktere él.Szerző: dulkap

Tizenötször kellett felvenni azt a jelenetet, ahol Sissy Spacek felpofozza Marisa Tomei-t. A filmbe végül, a legelső felvétel került be. Szerző: dulkap

Sittes élet
2018