Elválaszthatatlanok

Elválaszthatatlanok

Indivisibili

Daisy és Violet nagykorúságuk előtt álló ikertestvérek. Mindkét lány csodálatos hanggal rendelkezik, gyakorta énekelnek esküvőkön, keresztelőkön, hogy ezzel támogassák a családjukat. A tökéletesnek látszó képben csak egyetlen hiba van: a lányok sziámi ikrek. Az… Több

Ország: Olaszország
Premier (HU): 2017.06.29.

2017.07.08 VK

Alapvetően szerintem kellemes film, de lehetne kicsit pörgősebb, mert kissé néhol vontatottnak hatott. A színésznők profik, illenek a filmbe, meggyőző karakterek. Érdemes megnézni!

2016.12.23 Domino

Kövezzetek meg, de szerintem a téma ez a fajta megközelítése egy kissé idétlen. Mintha csak egy South Park epizódból léptek volna elő a karakterek, annyira komolyan veszi magát a film. Nem tudom, de szerintem ez nem túl szerencsés, a kissé túl drámai... Több

2017.01.16 totykos

Engem nagyon megérintett ez a film. Azért eléggé közeli képet ad, és azt hiszem nagyon sokat lehet belőle tanulni. Teljesen másképp fogok nézni mostantól ezekre az emberekre. Nagyon tudom ajánlani mindenkinek ezt a filmet, mert egyszerűen szívhez szóló.

2016.10.02 duhaj

Nekem egy kicsit érzelmileg túlfűtöttre sikeredett a történet. Szívesen láttam volna ezt mondjuk egy sokkal szikárabb dokumentumfilmben, akkor szerintem sokkal hitelesebbre sikeredett volna az egész.

Az Elválaszthatatlanok is benne volt abban a hét olasz filmet, melyek közül a bizottság végső döntése szerint kikerült Olaszország jelöltje a legjobb idegen nyelvű film kategória Oscar-díjára. Szerző: hp

Az Elválaszthatatlanokat 17 kategóriában jelölték a legrangosabb olasz filmdíjra (David di Donatello).Szerző: hp

egy interjúban elmondta, hogy filmje az elválásról, és az azt követő fájdalomról szól.Szerző: hp

A filmet Castel Volturnoban, Casertában (Olaszország) forgatták.Szerző: hp

Az Elválaszhtatatlanok sikerrel szerepelt a 73. Velencei Filmfesztiválon, a Londoni Filmfesztiválon és a Torontói Nemzetközi Filmfesztiválon is. Szerző: hp

(2017. 07. 03.)
A gond akkor jön el, amikor a film a saját alapkonfliktusát annak felvázolása után nem igazán tudja jól továbbvinni semerre, így aztán körbe-körbe tipródik körülötte, a korábbi izgalmas hangnem- és zsánerkeverékből a szimpla melodrámáig eljutva. Mindezt pedig egy idő után semmiből jövő külső konfliktusokkal próbálja ellensúlyozni, és sajnos szájba ... Több