Játssz egy XBOX 360 500 GB-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Beépített hiba

(Inherent Vice)
Beépített hiba

Tartalom

1970-ben a kábítószertől fülledt Los Angelesben Larry "Doc" Sportello (Joaquin Phoenix) nyomozó ajtajánál érdekes történettel jelenik meg korábbi barátnője.  Dúsgazdag szerelme eltűnt, és úgy véli, a dologhoz köze lehet a férfi nejének is. Az ügy szálai azonban egyre mélyebbre vezetnek, miközben egyre furább alakok, veszélyes uzsorások, rendőrnyomozók, rockerek, kábítószerfüggők és prostituáltak szegélyezik Doc útját.

2015. 03. 04. 11:31

Valamilyen tudatmódosító szer hatása alatt kell megnézni, mert borzasztóan széteső és lassú: gyanítom, hogy ez cél volt a film készítése közben egyébként, csak ezt nem ártott volna jelezni is. Ettől függetlenül minőségi munka, remek színészi alakításokkal és valamilyen furcsa, de végülis magával ragadó hangulattal. A remek előzetesek és a rendező neve miatt ennél azért jóval erősebb darabot vártam...

2015. 04. 27. 18:55

Lassú, érdektelen, művészieskedő tucat-művészfilm, amivel sokat akarnak mondani, de keveset fognak. Utoljára ilyen sz... talán a The Master volt, bár a Galdiátoros pasit láttam már jobb filmekben is. Konkrétan "A nő" c. film nagyon tetszett.

2016. 02. 20. 23:50

Szerintem tipikus TV-be való film, humoros hippis drogos magánnyomozó nyomoz egy volt barátnője után, elég kuszák a szálak, a rendőrség lenézi stb...Egyszer meg lehet nézni, inkább VÍGJÁTÉK, elég gyenge a krimi része, a misztikusról meg ne is beszéljünk, harmatgyenge véleményem szerint. A legtöbbet a vígjáték viszi a prímet, nagy fazon a főszereplő. Túl hosszúra sikerült, nem nézném meg többet elölről a végéig! :)

Josh Brolin
Michael Kenneth Williams
Josh Brolin
Paul Thomas Anderson
Smoking Barrels: Beépített hiba
Tudattágító szerek nélkül is szórakoztató lehet, ám való igaz, hogy csupán igen nyitott gondolkodásmóddal érdemes hozzáállni... ebben az esetben viszont egész sokat adhat a nézőjének.