Insidious: A gonosz lélek

Insidious: Chapter 3
SzFa

Dermot Mulroney
Lin Shaye

Az előzményfilm története még a Lambert családdal történt szörnyű események előtt játszódik. Elise Rainier vonakodva vállalja, hogy arra használja fel különleges képességeit, hogy segítsen egy tinédzser lánynak, akit természetfeletti erők tartanak… Több

Forgatókönyvíró: Leigh Whannell
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság, Kanada
Premier (HU): 2015.06.18. | HBO Max (2023.03.17.)

2024.02.08 SzimikeésBéci

Kissé féltünk a harmadik résztől, nehogy csalódnunk kelljen a filmben, de szerencsére tartotta a színvonalat, amit korábban megszokhattunk. Akad jócskán itt is félelmet keltő jelenet.

2020.10.19 harnas1207

Sajnos ez a rész elég gyenge lett. Úgy érzem több logikátlanság is megjelenik a filmben. Aki látta mind a 4 részt, tudja, hogy úgy lesz kerek egész a történet és minden meg lesz magyarázva, de ahogy ez szokott lenni, ha végiggondoljuk az egész sztori... Több

Szellemek, démonok, túlvilági lények...miszticizmus felsőfokon. Lerágott csont, de azért mindig megnézzük a sorozatban gyártott agyunkig ható filmeket. Nem rossz film...ennyi. Nem rossz, de semmi igazán extra. Megnézzük, bólintunk, és várjuk a következőt!

2019.01.29 dailyfilmsan

Horrorhoz képest igazán gyengének mondható. A történet sem túl bonyolult, talán egy gyerekeknek szóló estimesében több a fordulat és az esemény mint ebbenn a filmben. Lassan indulbe szinte csak az utolsó 25-30 percben kapunk valami hasonlatosat az el... Több

2018.11.14 BoBamburg

Az a gonosz lélek aki megcsinálta ezt a filmet. Olcsó ijesztgetések és századjára elsütött történet. Első két rész teljesen jó kis horror volt, de ezen többet nevettem mint amennyit féltem. Az egész filmben egy értékelhető jelenet ha van.

A film összbevétele 112 983 889 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 7 659 115 forintot termelt.

A Rotten Tomatoes kritikai oldalon 59 % -os az értékelése a filmnek, 121 vélemény alapján.Szerző: dailyfilmsan

Világszerte 112,8 millió $ bevételt produkált a film. Szerző: dailyfilmsan

A film nagy részét a San Fernando- völgyben forgatták.Szerző: dailyfilmsan

11 millió dollárból készült el a film.Szerző: dailyfilmsan

(2015. 06. 22.)
Ne vegyél popcornt! Sok dolga lesz a takarítóknak.
Paráztatós horror a javából! (A háromnegyed részéig.) Az Insidious – Gonosz lélek sokat tanult az előző rész hibáiból. Több

(2015. 08. 03.)
És igazából ez a harmadik rész sem hiányzott: az várható volt, hogy érdemben nem tud hozzátenni majd az első két darabhoz, de annál mindenképpen többre számítottam, hogy egy gyenge kliséhorror lesz, amely csak fináléjában tudja megidézni az Insidious-hangulatot. Több

(2019. 06. 14.)
Insidious: Chapter 3 (2015)
Megtekintés: Akik rajongói a sorozatnak, erre is beülnek, de ha józanul ítélik meg a filmet, észreveszik, hogy valójában mostanra pukkadt ki a Insidious lufi. Több