Gógyi felügyelő

Gógyi felügyelő

Inspector Gadget

A nemzetközi koprodukcióban készült, Gógyi felügyelő című rajzfilmsorozat főhőse egy kissé hóbortos és kétbalkezes nyomozó, aki nagyfokú hasonlóságot mutat a Rózsaszín párducból ismert Clouseau felügyelő karakterével. Gógyi felügyelő nyomozói munkája során vicces és kellemetlen helyzetek… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Japán, Franciaország, Kanada
Premier: 1983.09.12.

2020.12.12 Robinson76

Next time Gadget... next time!

Gyermekkorom egyik meghatározó sorozata volt, mikor a rendszerváltozás küszöbén a Sky Channel műsorára tűzte. Azóta is nosztalgiával tölt el, ha látom valamelyik részét, vagy hallom a jellegzetesen slágergyanús zenéjét. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

2018.12.03 mamiéstöti2

Egy kicsit másabb stílusú rajzfilm, mint a többi, de számomra mindig kedves mese marad. Az ügyefogyott Gógyi bácsi és a titokzatos gonosz. Szerintem szuper.

2020.04.06 Timon

Gógyi szuperhősrendőrként szokatlan szerepet mutat,de ez ízlésesen viszi a prímet.A többi szereplő is imádnivaló.Nemcsak izgalmas,de sok helyütt még vicces és valamennyire fordulatos is.

2016.06.28 portal91

Annyi mögöttes tartalom van benne, felettébb érdekes és szórakoztató film az egész családnak. Rengeteg teória is van a sorozattal kapcsolatban, valamiért nálam nagyon működik ez a rajzfilm, örülök, hogy az M2 leszinkronizálta az 52. részig.