Inuyasha 2. - Kastély a tükör mögött

Inuyasha 2. - Kastély a tükör mögött

Inuyasha - Kagami no naka no mugenjou
Videók
Thibo84

A film a hirtelen haragú félszellem és igencsak különbözõ, de mégis összetartó barátainak egy újabb kalandját tárja elénk. Ezúttal egy Naraku csatlósaihoz kapcsolódó mellékszálat bontanak ki a sorozat és az elsõ mozifilm alkotóbrigádjából is visszaköszönõ nevek. Kanna és Kagura mesterkedései révén kerülnek veszélybe hõseink. Az ideiglenesen szétszéledt csapattagok egymástól függetlenül, de mind belekeverednek a baljós eseményekbe, melynek kezdetei még az 50 évvel ezelõtti idõkbe nyúlnak vissza. Miroku nagyapja, aki unokájához hasonlóan hamar elgyengült a szebbik nem látványától, ekkor küzdött meg ugyanis Kaguya hercegnõvel.

Forgatókönyvíró: Katsuyuki Sumisawa, Rumiko Takahashi
Ország: Japán
Premier (HU): 2008.01.28.

2019.07.31 Ms. Akárki

Remek és fantáziadús történet. Akciódús és romantikus különleges történet. Inyasha és Kagome karaktereit a mai napig kedvelem. Csatajelenetek igazán látványosak lettek.

2019.04.11 Thibo84

A négy movie közül szerintem ez lett a legjobb. Mint az első rész, ez is szépen ki van dolgozva, de a története sokkal jobb és mozgalmasabb. Az érzelmek és a humor arányait tekintve nagyon jól el lett találva, és Moser Károly egyszerűen zseniális Inuyasha magyar hangjaként.

2017.12.26 Deku

Én ennél a résznél nem kaptam kevesebbet mint amit kaphattam volna. Ugyanolyan jó ha nem jobb mint maga a sorozat. Gyönyörű lett a rajzolási technikája ennek is.

2016.02.08 ellcrys89

Istenien szuper lett. Kellett egy ilyen is. Nem is tudom, hogy miért vonakodtam az elején tőle pedig értelmes történetszálat kapott és nem is húzták nyúzták el a végtelenségig. Ez már valami.

2015.08.16 Corazon.Donq

Csodálatos alkotás persze ez csak az én véleményem azonban én azt kaptam, amit elvártam tőle. Egy igazán összetett és rendben lévő történetet kellően kiváló vonal vezetéssel. Egy szóval: szerettem.