Ismeretlen férfi

Ismeretlen férfi

Unknown
Diesel

Dr. Martin Harris (Liam Neeson) híres genetikus, aki egy konferenciára utazik Berlinbe a feleségével. Az egyik poggyásza a repülőtéren marad, amiért taxival visszamegy, amíg a felesége (January Jones) bejelentkezik a szállodába. A repülőtér felé balesetet szenved. Négy nap után, amikor felébred a… Több

Forgatókönyvíró: Oliver Butcher, Stephen Cornwell
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország, Egyesült Királyság, Franciaország
Premier (HU): 2011.04.14.

2022.01.23 freeman

Király film.

2017.09.21 mamiéstöti2

Nagyon brutálisra sikeredett csakúgy mint általában Liam Neeson filmjei. Egy szokatlan, de elképzelhető élethelyzetbe keveredett átlag ember a végére hős lesz.

2017.04.12 indingo

Nagyon tetszett a film légköre és a történet aprólékos kibontakozása. Jó volt a szereposztása és érdekes a csavar. Mindenképpen többször nézős film.

2017.08.28 Deku

Fergeteges volt ez az alkotás, ha lehet ezt mondani, legalábbis számomra teljességgel azt nyújtotta amit elvártam volna tőle. Se többet se kevesebbet. Bőven szórakoztató.

2015.09.29 rbernadett

Roppant "eredeti"...azért Geena Davisnek ez egy kicsit jobban állt.

Bár a film poszterén fegyver van a kezében, Liam Neeson karaktere a filmben egyszer sem lő.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A Leo Bressler professzor által kitenyésztett növényt Zea saccharumnak hívják. Szerző: SódóGA

A filmben több német színész is szerepel, például Rainer Bock, Diane Kruger és Adnan Maral. Szerző: SódóGA

A Martin Harris útlevelében látható születési dátum június 7. Ezen a napon született a karaktert játszó Liam Neeson is. Szerző: SódóGA

(2018. 04. 19.)
Az elmúlt évek legjobb Liam Neeson filmje - Unknown
Az Unknown akciófilm, de krimi történetnek is felfoghatjuk, fordulatossága, rejtélyes történetfűzése, érdeklődést fenntartó lendületessége és meglepetéseket tartogató scriptje miatt. Több