Itt a vége

Itt a vége

This Is the End

James Franco bulijai messze földön híresek: mindenki ott van, aki számít, és mindenki megtesz mindent, hogy a másikat lekörözze. Jay Baruchel, aki épp látogatóba érkezett Seth Rogenhez, nem igazán érzi jól magát a kivagyi társaságban, ám ellenérzésének már nem adhat hangot. A partit ugyanis a… Több

Forgatókönyvíró: Seth Rogen, Evan Goldberg, Jason Stone
Premier (HU): 2013.10.17. | HBO Max (2023.10.06.)

2024.03.07 Ahoj poplacsek

6/10 – Fantasztikusan indul, aztán kicsit próbára tesz

A film első része ritka vicces és eredeti. Látunk egy halom meglehetősen ismert hollywoodi színészt és járulékos celebet (lásd Rihanna), akik saját magukat játsszák, miközben házibuli van a helyi burzsuj környéken. Közülünk, nézők közül azok, akik na... Teljes kritika

2019.09.18 Timon

Seth Rogen és Evan Goldberg talán ezzel valamiféle karikatúra-szerű ábrázolást akartak a közönségnek bemutatni,viszont nagyon nem jött be(vagy kínosan leterhelt a sok durva jelenet). Nem arról van szó,alapból bírom Seth Rogen-t,de ez a film már tényleg sok volt.Emellett több helyen leült a már eleve gyenge/unalmas sztori. 10/2

2017.04.18 indingo

Néhány sztárt összedobtak egy filmbe, aztán majd lesz valami. A film vígjáték, nem szabad komolyan venni. Egyszer nézhető kategória.

2018.12.27 elekm90

Szerintem jó a film, bár nagyon beteg :) El tudom képzelni, hogy bizonyos embereknek ez sok lesz, de aki nem veszi túl komolyan (ahogy én sem) annak tetszeni fog. Danny McBride karaktere a humor legnagyobb forrása a filmben. 7,5/10

2019.07.31 Ms. Akárki

Nagyon jó az alaptörténet, ami összehozta végül a bandát. Tipikus sok híres és klassz színész parádé az egész film. Ők viszik el az egész filmet a hátukon. Meg kell lenni a hangulatnak ehhez a filmhez, de aki szereti a kicsit egyszerűbb vígjátékokat azoknak tetszeni fog.

A filmben leforgatják Rogen és Franco első közös filmjének, az Ananász Expressz folytatásának trailerét. Maga a film viszont (még) nem készült el.Szerző: SethFranco

Evan Goldberg első filmes rendezése. Szerző: Bogi87

2013. június 3-án volt a világpremier a Fox Village Theater-ben. Szerző: Bogi87

A Rotten Tomatoes oldalán 83%-ot kapott 212 kritika alapján.Szerző: Bogi87

(2020. 02. 06.)
Persze megvannak a filmnek a maga hibái, a CGI kissé béna és a végén azért csak sikerült túltolni a marhulást, de annyi baj legyen. Ütős volt, baromi szórakoztató és teljesen természetes. Több