Jackass 3D

Az immár trilógiává bővült széria legfőbb vonzereje, hogy a szereplők törnek-zúznak, falnak mennek, borulnak, meztelenkednek, és minél nagyobb a fejetlenség, annál boldogabbak. Ha kíváncsi vagy rá, milyen érzés motorcsónakkal átugratni a kerti sövényen, vagy amikor pofán vágnak egy tízkilós hallal, netán milyen lehet bungee jumpingolni egy toi-toi vécében - akkor ez a te filmed. De nem szabad kihagyni, ha kíváncsi vagy, milyen érzés beülni egy utasszállító repülőgép sugárhajtóműve mögé, vagy mit éreznél, ha te lennél a vadkacsa, akire vadásznak.

Rendező: Jeff Tremaine
Premier (HU): 2010.11.18.
Több

2019.04.25 Nagy Zsolt Nézhetetlen

Förmedvény 3D

Az üres, erkölcstelen, semmit nem tisztelő, lusta, öntelt, unatkozó amerikai fiatalok ámokfutó orgiája. Annak komoly baja van, aki ezt élvezi, vagy azonosulni tud bármelyikükkel.

2016.04.04 kissjanos21

Mindig is bírtam ezeket a srácokat és az őrültségeket,amiket csináltak.Igaz,néha túlzásba esnek és beficcen nem kevés ocsmányság,de ezt mindig megtudtam bocsátani nekik. hamar elment ez a másfél óra.

2015.11.24 S.Marika

Neee ez a film is egy ökörködés és fárasztó. Már akkor is utáltam amikor sorozatként láttam egy egy részt. Belegondolni is rossz egy egy jelenetbe annyira durva és ez a folyamatos gusztustalan dolog áá nem az én filmem.

2015.11.26 Niki88

Durva!Sokszor már fogtam a fejem,ezt nem hiszem el,hogy milyen idióták az emberek. Elkezdtem belenézni de az első gusztustalan jelenetnél ki is kapcsoltam,már akkor sok volt amit láttam.

2015.03.30 palfi24

Amikor megelégeled a komoly lélektannal megáldott filmeket: a megfelelő agyzsibbasztás. Ha szereted az elmebetegséget, és a korábbi Jackass gyártmányokat, akkor egy sírva/üvöltve röhögés alapja. 8/10