James White

James White (Christopher Abbott), a huszonéves fiatal srác próbál a lüktető New York-i pörgésben a felszínen maradni. A korábban önpusztító és hedonista életet élő fiú kénytelen volt megkomolyodni, miután édesanyja (Cynthia Nixon) sorozatos egészségügyi csapásokat… Több

Rendező: Josh Mond
Író: Josh Mond
Zene: Kid Cudi
Premier: 2015.01.23.
Christopher Abbott

2016.07.23 L.Morningstar

Erősen közepes ámde nem unott klisés. Nem lett túl kiemelkedő film. Ez itt persze nem egyértelműen negatív dolog mert néha kell ilyen is. Voltak gyengébb pontjai a filmnek talán csak emiatt nem mondhatom egyértelműen jónak.

A film összbevétele 101 368 dollár volt (imdb.com).

A rendező nagy rajongója Scott Mescudi zenéjének. Ő szerezte a film eredeti zenéjét és még szerepet is kapott, mindenféle meghallgatás nélkül. Szerző: dulkap

A forgatás 22 napon át tartott: 18 nap New York-ban és 4 nap Mexikóban.Szerző: dulkap

(2016. 06. 01.)
A hipszter korképhez nem elég részletgazdag James és környezete bemutatása, a drámához pedig nem elég szimpatikusak vagy aprólékosan kidolgozottak a karakterek. Így két hiteles pillanat között kissé bizonytalanul lavíroz a film, amit a kevésbé empatikus nézők úgy is értékelhetnek, hogy a James White unalmas. Több

(2015. 09. 21.)
Mint ahogyan azt már korábban is említettem, a James White egy rendkívül jó film, azonban ezzel is csak töredékét éri el annak a minőségnek, amekkora potenciál a történetben lapult. Több