Játssz egy Google Daydream-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Janis: A Janis Joplin-sztori

(Janis: Little Girl Blue)

Tartalom

A Janis - A Janis Joplin-sztori című dokumentumfilm a legendás és páratlan hangi adottságokkal megáldott énekesnő, Janis Joplin életét vázolja fel. Megismerhetjük gyermekkorát és a sikerhez vezető út egyes állomásait is. Láthatjuk érzékenységét és az alkohol, ill. drogok iránti komoly elmozdulásait. A narrátorként közreműködő Cat Power felolvas Janis leveleiből, s általuk egy egészen más oldaláról is megismerhetjük a fiatalon elhunyt énekesnőt.

(forgalmazza: ADS Service)

(erare)

2017. 02. 08. 11:01

Érzelmileg igen megkapó film. Janis Joplin élete és dalai olyan érzéseket keltenek bennem életre, melyeket igen nehéz szavakba önteni. Érdemes megnézni.

2017. 07. 26. 20:50

Nagyon-nagyon jó. Azt hiszem tényleg ilyen lehetett, mint amilyennek ez a film mutatta be. Jók a visszaemlékezések, és a Janis bevágások is. A hangja pedig zseniális. Az biztos, hogy érzelemmentesen nem lehet végignézni. Elképesztő energiát közöl még így felvételről is. Nézzétek meg, érdemes!

2016. 06. 28. 11:56

Méltó megemlékezés az ikonikus énekesnőről, simán mellé tudom tenni a tavalyi Amynek. Nagyszerű film, amit nem csak a rajongóknak tudok jó szívvel ajánlani.

Rrevizor: A PIÁT PEARL ÁLLJA
Nem Janis Joplin legendájáról, hanem a texasi lány magányáról szól Amy Berg dokumentumfilmje. SOÓS TAMÁS KRITIKÁJA.
VOX: Janis: A Janis Joplin-sztori
A 20. század egyik legnagyobb énekesnőjéről készült életrajzi dokumentumfilm nem újítja meg a műfajt, de a célját teljesíti. 65/100