Janis: A Janis Joplin-sztori

Janis: A Janis Joplin-sztori

Janis: Little Girl Blue
Dann007

Janis Joplin

A Janis - A Janis Joplin-sztori című dokumentumfilm a legendás és páratlan hangi adottságokkal megáldott énekesnő, Janis Joplin életét vázolja fel. Megismerhetjük gyermekkorát és a sikerhez vezető út egyes állomásait is. Láthatjuk érzékenységét és az alkohol, ill. drogok iránti komoly… Több

Rendező: Amy Berg
Premier (HU): 2016.03.17.

2020.01.21 TeeRPaaK

good

2017.09.13 Deku

Ez végre egy igazán szórakoztató és látványos film lett. A tekintetet végig a képernyőre szegezi és még a fülnek is kellemes pillanatokat okoz a zene. Szerintem ez valami fantasztikus film lett.

2016.06.28 tamas84

Méltó megemlékezés az ikonikus énekesnőről, simán mellé tudom tenni a tavalyi Amynek. Nagyszerű film, amit nem csak a rajongóknak tudok jó szívvel ajánlani.

2017.02.08 Ancsus

Érzelmileg igen megkapó film. Janis Joplin élete és dalai olyan érzéseket keltenek bennem életre, melyeket igen nehéz szavakba önteni. Érdemes megnézni.

2017.07.26 szanko

Nagyon-nagyon jó. Azt hiszem tényleg ilyen lehetett, mint amilyennek ez a film mutatta be. Jók a visszaemlékezések, és a Janis bevágások is. A hangja pedig zseniális. Az biztos, hogy érzelemmentesen nem lehet végignézni. Elképesztő energiát közöl még így felvételről is. Nézzétek meg, érdemes!

(2016. 03. 17.)
A piát Pearl állja
Nem Janis Joplin legendájáról, hanem a texasi lány magányáról szól Amy Berg dokumentumfilmje. SOÓS TAMÁS KRITIKÁJA. Több

Értékelés: 6.5/10
(2016. 03. 21.)
A 20. század egyik legnagyobb énekesnőjéről készült életrajzi dokumentumfilm nem újítja meg a műfajt, de a célját teljesíti. 65/100 Több