Játssz egy Lenovo Miix tablet PC-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

#Jézus - Apám nevében

(P.S.O: In the Name of My Father)
#Jézus - Apám nevében

Tartalom

Izraeliták egy csoportja fellázad az elnyomás és a megbélyegzés ellen. A megtört emberek csoportja vezetőért kiált. A nép egy fiatal férfit kezd el követni, aki a szeretet nevében beszél, az ő neve Jézus. Gyorsan növekvő népszerűsége félelemmel tölti el a politikusokat és a vallási vezetőket. Az üldözés kezdetét veszi. Tulajdonképpen Jézus története ez modern környezetben.
(Pajor Sándor)

2016. 10. 04. 21:18

Nagyon erős történet, és ez mindent el is mond

2016. 10. 06. 09:56

Ahogy olvastam, mindenhol nagyon sikeres volt a film. Biztos azért, mert igaz történeten alapul, és tényleg, nagyon megrázó film volt. egy hétig járt még a fejemben

2016. 11. 25. 21:04

Nekem nagyon nem jött be. A történetet egyáltalán nem sikerült átvinni a 21. századba.

Tamás Sághy
Tamás Sághy
Őze Áron

A premiert különleges kampánnyal várták, ugyanis a filmet vetítő mozik előtt, vagy azok előterében nagy, kereszteket ábrázoló szobrokat helyeztek el. Az első ilyen szobor az Uránia Nemzeti Filmszínház eletérebe került elhelyezésre. A műalkotásokat maga a rendező, Roczó-Nagy Zoltán tervezte és készítette.

(Pajor Sándor)