Jó reggelt, Vietnam!

Jó reggelt, Vietnam!

Good Morning, Vietnam

Robin Williams

A Vietnamban harcoló amerikai alakulatok szórakoztatására új rádiós műsorvezető érkezik a táborba Adrian Cronauer (Robin Williams) személyében. Cronauer jókedvű műsorai, tele vagány rockzenével és szókimondással hamar a katonák kedvencévé válnak. Ikonikus beköszönő szövege, "Jó… Több

Premier: 1987.12.23. | Disney+ (2022.06.14.)

2021.07.25 Drtudor

Jóóóó reggelt, ...Robin! Zseniális film, alap, hogy többször is lásd.

2020.10.23 csd

Nem csak háborús film

Emlékszem gyerekkoromból, valahányszor leadta ezt a filmet a televízió, az csakis mindig késő éjszaka történt, így felnőttként jó ideig megfeledkeztem róla, egyszerűen kimaradt. Valóban csupán a huszas éveim elején jött szembe újra a film, és emlékszem, mennyire döbbenetes élmény volt. Robin Williams "bohóká", ugyanakkor cseppet sem komolytalan alakítása egyszerűen megindító. Bár háborús film, nem csupán annak értelmezhető.

Robin Williams-ra szabott szerep,amit zseniálisan lehozott.Aki látta,tudja hogy mit látott,aki nem gyorsan nézze meg,hiszen lényegében az igazi emberségről szól,ami mindent legyőz végül.Ajánlott kategória.

2017.07.10 Deku

Nagyon necces volt a téma és kissé én tartottam attól, hogy túl lőnek a célon de nem így lett. Robin Williams pedig csodás volt. Viszont ennek ellenére is, hogy volt nem kevés buktatója, szerintem egy egészen kedves és vállalhatóan nézhető filmet fabrikáltak belőle.

2021.07.15 stewie_griffin_2005

Újranézve már 10 pontosnak nem mondanám, de még mindig szuper film. Vicces, de egyben drámai is több helyen. Robin Williams nagyot alakít. Egyedül a befejezése volt kicsit furcsa. Ajánlom azoknak, akik nem látták (fiatalabbak között több ilyen lehet). 9/10

Azok kevés filmek közé tartozik, akiket beírtak a 2004-ben megjelent 1001 film, amit látnod kell mielőtt meghalsz című filmes listában.Szerző: Norbi

1987-ben a 7. legtöbb bevételt hozó film volt.Szerző: mamiéstöti2

A film megtalálható a Steven Jay Schreider által összeállított "101 War Movies You Must See Before You Die" (Magyarul annyit tesz: 101 Háborús film, amit látnod kell, mielőtt meghalsz) című könyvben. (2009)Szerző: dulkap

Robin Williams az összes rádióadást improvizálta.Szerző: kázsé