Jóbarátok

Friends

2023.09.11 picurka

4,5 évadot láttam eddig. Szerintem aranyos, könnyed kis limonádé, azoknak ajánlom, akik szeretik az ilyen bugyutább vígjátékokat. Nálam eddig betalált.

2017.12.13 Yosihiro

Klasszikus vígjáték sorozat remek szereplőkkel. Mindig élmény nézni bármelyik részt évadot. Remek kapcsolódás.

2022.03.12 JRD

Jó szórakozás...

Egy lájtos, aranyos sorozat, mely biztosan jó szórakozást fog nyújtani. Szerethető karakterek, idiótaságok minden mennyiségben, és szitkomok, ameddig a szem ellát. Fel-fel tűnnek benne filmcsillagok (Bruce Willis, Julia Roberts... stb.), kezdő színészek. Szerintem, aki megnézte, mindenkinek megvan/megvolt a maga kedvenc karaktere. Érdemes megnézni, hiszen aranyos, szórakoztató, mulatságos és néhol annyira kifigurázza önmagát, hogy az már fáj. Szóval! Filmre fel, és jó szórakozást!

2017.08.21 Deku

Ez az a fajta sorozat ami nagyszerűen tudja oldani az ember hangulatát. Ez pedig sokszor életmentő tud lenni. A Jóbarátok pont ilyen sorozat, tele humorral és barátsággal.

2018.09.06 GedyPapa

Nagyon sokáig ódzkodtam attól, hogy megnézzem a sorozatot, mivel a világból ki lehet üldözni a főcímdalával. Azonban feleségem unszolására elkezdtem és ez nem várt eredményt hozott: nem is olyan rossz ez a sorozat, mint amire elsőre gondoltam. Azonba... Több

2018.12.15 mamiéstöti2

Hatalmas, utánozhatatlan, briliáns. Szerintem nincs olyan, aki ne ismerné ezt a remek vígjáték sorozatot.

2021.05.01 dandelion1983

Az egyik legjobb sitcom, ami valaha készült. Már nagyon sokszor végignéztem az egész sorozatot, de bármikor le tudna újra kötni, megunhatatlan. Olyan jól kitaláltak a karakterek, a történet, az egész sorozat, hogy a maga nemében egyedülálló alkotás. Csak szeretni lehet.

2017.04.18 indingo

Néztem a sorozatot, de sosem volt a kedvencem. Egy-két rész ki is maradhatott. Sok debil szereplő volt benne. Úgy az összes férfi , illetve az aláröhögéstől ki lehetett volna kergetni a szobából. Csoda, hogy ebből még nem akartak új részeket csinálni.

2017.02.05 hszpp

En is,ahogy sokan masok,évente egyszer megnézem az egész sorozatot:) imadom,s egyszerűen megunhatatlan. Nagyon jo pornókkal,s sok tanulnivalóval.

2018.04.11 Szilonka

Régen kedveltem a sorozatot, nem voltam a legnagyobb rajongója de képben voltam a történettel. Pár napja elkaptam egy részt, de kifejezetten idegesített. A szereplők, meg a béna párbeszédek.

2019.08.25 Ms. Akárki

Sajátos hangulatú felethetetlen sorozat. Ez tipikusan az olyan sorozat, ami annyira gagyi, hogy az már jó. Vicces, pörgős és elmebeteg karakterek sokasága. Örök guilty plesure marad.

2018.12.01 harnas1207

Végig néztem a teljes sorozatot, főleg Chandler és Joey bohóckodásai miatt. Sajnos az utolsó évadok felé már nagyon ellaposodik.

2016.06.12 AngelCass

Egyik legjobb sorozat. Új műfajt teremtett. Jókat lehet nevetni Chandler viccein, nameg Joey-n. Nem véletlenül élt meg olyan hosszú időt a Jóbarátok, mindig volt valami újítás, nem ismételte önmagát (najó itt volt Jenice XD). A karakterek jellemfejlő... Több

2015.01.23 babsy88

Elég vicces sorozat, bár mondanivalója nem sok van, külön kategóriát teremtett a vígjáték sorozatok világában. Ma már zsák számra gyártják az ehhez hasonló sorozatokat, de talán az Így jártam anyátokkal közelíti meg a szintjét. Esti szórakozásra jó.