jOBS - Gondolkozz másképp

jOBS - Gondolkozz másképp

Jobs

Steve Jobsot a Földön mindenütt zseniális elmeként ünneplik, akinek találmányai forradalmasították a világunkat. Jobs kétségkívül az egyik legkarizmatikusabb és leginspirálóbb üzleti vezető.

De ki ismeri az embert az ikon mögött? Ki tudja, milyen emberi sors áll ennek a kivételes látnoknak az… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Svájc
Premier (HU): 2013.11.27.

2017.02.25 clay00

Nos kicsit furcsa. Lehet közben bármit mást csinálni,mert nem egy nagy durranás. Kitalált sztorinak tűnik benne legalább a fele jelenet. És az igazi nagy durranások kimaradtak belőle.

2015.06.16 Tomi

A színészt jól kiválasztották a szerepre nagyon hasonlít Steve Jobsra Ashton. A film nem egy nagy durranás de szerintem egész jó kis film lett a munkásságáról. Jó volt "megismerni" egy ilyen ember munkásságát.

2015.02.04 Ervinke86

A hasonlósághoz nem fér kétség, sőt, de én akkor sem voltam elragadtatva a filmtől, mert kicsit mást, drámaibb, felemelőbb hangvételt vártam el tőle. Átlagos film egy átlagon feletti emberről, aki megreformálta a technológiát.

Ashton Kutcher a szerepre készülve ugyanaz azt a gyümölcs-diétát folytatta, amit Steve Jobs is. Napokkal a forgatás megkezdése előtt azonban a színészt kórházba szállították hasnyálmirigy-gyulladással. Szerző: dulkap

A meztelen rendező
A kibukott