Játsz egy Sony playstationért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

JOHN WICK: 2. FELVONÁS

(John Wick: Chapter Two)
JOHN WICK: 2. FELVONÁS

Tartalom

Tartalom 1
Tartalom 2
Tartalom 3

John Wick (Keanu Reeves), a visszavonult bérgyilkos sosem nyugszik. Miután a magányos harcos New Yorkot totális csatatérré változtatta, és bosszúhadjárata során egy sereg gyilkost iktatott ki, újra ringbe száll. Wick egykori társa, egy titokzatos nemzetközi bérgyilkos szervezet irányítását akarja megkaparintani magának, így ráveszi cimboráját, hogy ismét csatasorba álljon. Wicket kötelezi az eskü, így vonakodva, de Rómába utazik, ahol a világ legveszélyesebb gyilkosaival kell szembenéznie. És a legenda egy még durvább, még brutálisabb háborúban találja magát.  (Freeman Film)

2017. 02. 23. 16:20

AZT! A! MINDENIT! Emberek, ha az első rész bejött, garantáltan odáig lesztek a folytatástól. A JW 2 azon ritka filmek közé tartozik, ami képes túlnőni az elődjén. A tökéletes akciófilm!

2017. 03. 06. 21:01

Akinek tetszett az első film nyugodtan nézze meg ezt is, mert szórakoztató akcióorgiát láthatunk ebben a részben is, Keanu Reeves mesteri színészi alakításával.

2017. 05. 24. 00:40

Ezt a csodás darabot a moziban láttam nem is olyan rég és megérte elmenni rá. Az első részét is nem rég láttam de ahhoz hasonlóan ez is hozta a szintet. Remélhetőleg lesz folytatása.

Franco Nero
Bridget Moynahan
Lance Reddick
Claudia Gerini
John Leguizamo
Ruby Rose

A Ruby Rose által alakított karakter, Ares neve egyszer sem hangzik el a filmben.

Keanu Reeves és Common Az utca királyaiban (2008) dolgozott együtt első alkalommal.

A 2003-as Mátrix Forradalmak után ez az első film, melyben Laurence Fishburne és Keanu Reeves együtt dolgozott.

Movieaddicts: JOHN WICK: 2. FELVONÁS
Hosszabb, nagyobb lélegzetű, több és változatosabb akcióval, normális befejezéssel, de felvezetve egy esetleges folytatást. Egyszerűen, sallangmenetesen, durván és véresen, ahogy egy R kategóriás filmnek kell. Még több ilyet kérünk!

Így kell jó második rész készíteni. 8/10
Revizor: JOHN WICK: 2. FELVONÁS
Az akcióműfaj hívei örülhetnek, a John Wick: 2. felvonás nem hogy nem kínos, kifejezetten szórakoztató darab. HUNGLER TÍMEA KRITIKÁJA.
VOX.hu - John Wick: 2. felvonás
Sajnos nem is sikerült elkerülni egy-két üresjáratot, de amikor John Wick végre beindul, az bőven kárpótol mindenért. Keanu Reeves pedig örülhet, hogy a Mátrix után sikerült találnia egy újabb sikerfranchise-t, amelynek főszerepében nem kell sokat beszélnie, elég, ha lekapja mind a tíz körméről a gazokat, mi pedig imádjuk ezért. 75/100