Játssz egy HTC Desire 620-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Joy

(Joy)

Tartalom

A JOY négy generáció, és egy sorsával küszködő egyedülálló édesanya történetét meséli el, aki az ország egyik legsikeresebb vállalkozójává vált. A film Joy Mangano, az Ingenious Designs megalapítójának életét dolgozza fel, aki az üzleti élet úttörőjeként több mint egy milliárd dolláros vagyonra tett szert.

2015. 12. 08. 12:11

Alapvetően bírom Russell filmjeit, de most kicsit azt éreztem, hogy amit látnom kellett tőle, azt már láttam. Érdekes történet, jó szereplőgárda, de most jött el az ideje, hogy a rendező új tehetségek után nézzen, mert ez már valahogy nem az igazi.

2016. 06. 16. 22:23

Nagyon jó kis film, érdekes volt látni a vállalkozói küzdelmet és a családi játszmákat. Nekem az utóbbi volt az ijesztőbb. Megnéztem a honlapját is, nagyon profin üzletel (mármint az igaz történet valódi szereplője).

2016. 06. 09. 23:36

Kicsit hosszúnak és vontatottnak találtam a filmet, de nem bánom, hogy megnéztem, mert összességében tetszett. Jennifer Lawrenc tökéletes megformálója Joy karakterének, aki igyekszik úrrá lenni kilátástalan helyzetén, az ő mindennapi küzdelmeibe tekinthetünk be. Példaértékű a kitartása, az életszemlélete, hogy sosem késő felállni és újrakezdeni mindent akár a legelejéről.

A való életben Joy exférje, Tony, nem egy venezuelai énekes volt, hanem üzleti tanulmányokat folytatott a Pace University-n, és évfolyamtársak voltak Joy Manganoval.

(ArpiHajdu)

David O. Russell még Az éhezők viadala előtt ismerte meg a mára múzsájává váló Jennifer Lawrence-t, de mint elmondta, már akkor látta benne Joy figuráját.

Joy Mangano abban az évben, 1990-ben fejlesztette ki a Miracle Mop felmosót, amikor Jennifer Lawrence megszületett.

Movieaddicts: Az amerikai álom
A film végét meghatározó felesleges feszültség-oldás ellenére, mindenkinek ajánlható a megtekintése. És nem csak a bátor nőknek, akiknek Russell a filmet címezi.
Hetediksor: A TV shop lelke
Ha azokat a neveket látjuk a stáblistán, hogy David O. Russell, Jennifer Lawrence és Bradley Cooper, nem csak abban lehetünk biztosak, hogy valószínűleg egy szórakoztató filmet fogunk látni, hanem abban is, hogy körülbelül milyen zenékkel, milyen karakterekkel igyekeznek majd elérni a kívánt hatást.
Filmtrailer: Mi a nő dolga?
Soha ilyen aktualitása nem volt még filmtémának kis hazánkban, mint amilyen David O. Russell drámai vígjátékáé, még ha kívül is esik az ákosi princípiumok határmezsgyéjén. A Joy a mai Magyarországon elvárt női szerepek sárba tiprását hirdeti. S milyen jól teszi!
Joy - Előzetes (magyar nyelven) Joy
Joy magyar szinkronos előzetes