Kaliforgia

7. évad (2014) - 12 epizód

Tommy Lee
Tommy Lee
David Duchovny

Hank Moody új regényének sikerében bízva New Yorkból Los Angelesbe költözik, azonban életét beárnyékolja korábbi barátnője utáni sóvárgása, miközben kamaszodó lányának is szeretne megfelelni. Hank élete a szex, a dorogok és az alkohol körül forog, ügynöke, Charlie viszont megpróbálja… Több

Premier (HU): 2007.11.06. | SkyShowtime (2023.02.14.)

2023.06.25 Rics

Nekem nagyon be jött, kár, hogy csak hét évad. :D

2017.08.21 Deku

Nagyon erősen és stabilan indít a sorozat, tele volt humorral és fordulatos percekkel. Azonban sajnos egy idő után ez inkább megfáradt poénokkal tűzdelt sorozat lett.

2017.03.20 GedyPapa

Duchovny szárnyal ebben a sorozatban (is) és ő viszi a hátán az egészet azzal, hogy nagyon hiteles a szerepben, hiszen el lehet róla hinni, hogy valóban függőségekkel küzd. Benne van a legnagyobb kedvenceim között. Sajnálom, hogy vége lett.

2019.01.04 szabomarc

Régen láttam a sorozatot, különösebb nyomot nem hagyott bennem, de ott akkor teljesen jól lekötött. A munkanap végén megnézni egy-egy részt kikapcsolja az embert, erre mindenképpen jó. Ilyen szempontból ajánlom.

2015.03.29 Trob

Elég szókimondó és beteg sorozat! De ez tetszett meg benne. Ez a sorozat kivette a részét a tortából. És nem hiába imádta mindenki.. Volt benne rengeteg humor, de dráma is.. Kőkemény.. Sajnálom hogy véget ért, de egyszer mindennek véget kell érnie.

David Duchovny az X-akták után nem akart többet televíziós sorozatban játszani, azonban bevallása szerint megfogta őt a főszereplő és a lányának viszonya, ezért vállalta el a szerepet.Szerző: hp

Hank Moody karakterét a Charles Bukowski ihlette.Szerző: hp

Hank Moody könyvei ('South of Heaven', 'Seasons in the Abyss', 'God Hates Us All') a Slayer zenekar albumainak címét viselik.Szerző: hp

David Duchovny elmondása szerint miután a sorozat őszről tavaszra került, a széria alkotója, Tom Kapinos úgy írta meg az évadok záróepizódját, hogy akár a teljes sorozat lezárásaként is megállják a helyüket. Szerző: hp

A sorozat atyja, Tom Kapinos eredetileg Pamela Adlont szerette volna Karen szerepére, de a színésznő arra kérte, hadd játszhassa el inkább Marcyt.Szerző: hp