Kavarás

Jessica Lowe
Kevin Nealon
Shaquille O'Neal
Drew Barrymore

Jim (Adam Sandler) és Lauren (Drew Barrymore) első randija nem sikerül a legjobban, ezért úgy döntenek, hogy nem is erőltetik a dolgot. A sors viszont úgy hozza, hogy kénytelenek lesznek elviselni egymást még egy darabig, mert teljesen véletlenül ugyanazon a családi üdülőhelyen vakációznak,… Több

Premier (HU): 2014.07.03. | Netflix (2023.12.20.)

2021.01.25 KCintia

Annyira imádom!

Nagyon sokszor láttam már ezt a filmet, tudni kell, hogy Adam rajongó vagyok. Nyilván vannak rosszabb, gyengébb filmjei, de a Kavarás abszolút nem az. Előfordulnak benne túlzások, de nagyon vicces film lett, és biztos elő fogom még párszor venni.

Sandler és Barrymore együtt nagyon gyengék. Mint itt is. Nagyon kevés értékelhető rész van a filmben, amin mosolyogtam vagy nevettem. Ennyi. Két csillag.

2016.02.18 indingo

Az utóbbi évek egyik legjobb Adam Sandler filmje. Gyönyörű a helyszín, elég jók a karakterek. A gyerekeken elég sokat lehet nevetni. Többször nézhetős vígjáték, bár a fekete manus kicsit már sok volt.

2016.07.25 Thibo84

Egy kiváló romantikus vígjáték. Sokat derültem rajta. Sandler és Barrymore mindig hihetetlen párost alkotnak a vásznon. Kiegészítik egymást. Főleg Drew, Adam-t.

2017.08.17 Deku

Én imádom Adam Sandler filmjeit de ez valahogy nem ütött akkorát. Berrymore az 50 első randiban se volt kedvencem és itt se mégis itt elviselhetőbb volt. Egyszer nézős.

Legrosszabb színész (Adam Sandler), legrosszabb színésznő (Drew Barrymore) és legrosszabb mellékszereplő színész (Shaquille O'Neal) kategóriában is kaptak jelölést a film szereplői, azonban végül egyikben sem "nyertek".Szerző: GedyPapa

Ez volt Adam Sandler és Drew Barrymore harmadik közös filmje. Szerző: Szőr SzereLő

Miközben Jim és Lauren Afrikában vacsoráznak, Lauren söre két vágás között hirtelen a felére apad.Szerző: ps

A Lauren pólóján található hagymaleves folt mérete változik két vágás között.Szerző: ps