Kegyenc fegyenc

Kegyenc fegyenc

Big Stan

Stan Mintont (Rob Schneider) a kisstílű szélhámost csalásért elítélik. Agyafúrt ügyvédje segítségével azonban Stannek sikerül némi időt nyernie, így van némi esélye túlélni a börtön kegyetlenségét. Stan úgy dönt, hogy kiképezteti magát. A titokzatos Mester (David Carradine) segítségét kéri, faragjon belőle rettenetes harcművészt, hogy képes legyen állni a sarat, mire eljön az idő. A hónapok során Stanből valóban kíméletlen harcos válik, s mikor bevonul a börtönbe, rá kell jönnie, hogy a dutyi egyáltalán nem olyan, mint amilyennek elképzelte.

Rendező: Rob Schneider
Író: Josh Lieb
Premier (HU): 2008.10.09.

2019.07.28 Ms. Akárki

Tipikus humorú Rob Schneider film. Nagyon jókat nevettem ahogy a kisstílű csalóka próbálja megedzeni magát a börtönreXD De végül csak sikerül túlélnie a börtönt.

2019.03.15 dailyfilmsan

A nagy Stan egy elsőre szórakoztató börtönvígjáték, aztán egyre furább és idétlenebb lesz. Sztereotípiákra épít és olyan szereplőket mutat be, akik nem is jutnának a börtön közelébe még akkor sem, ha akarnának. Szerintem kicsinyes egy kicsit, viszont... Több

2018.07.09 Norbi

Nagyon jól eltalált film. Egyszerű mint a bot, legalábbis a cselekménye, tipikus karakterekkel, viszont kellő poénbombákkal és jó színészekkel elkerülték a csalódást. Egyszeri filmként tökéletes.

2016.08.05 VFTS

Jó alap ötlet, amit jól meg is csináltak. Vannak benne nagyon pihent dolgok. Rob Schneider remek választás volt a főszerepre.

2018.03.29 NFG

Számomra ez lett Rob Schneider legnormálisabb filmje! Habár itt is több a humor az átlagnál! Persze maradandó élményt szerintem nem tud nyújtani, azért érdemes lehet megnézni!

Olivia Munn debütáló filmje. Szerző: rbernadett

Rob Schneider összeesett a forgatáson uralkodó magas hőmérséklet következtében kapott hőgutától és ételmérgezéstől. Szerző: rbernadett

A börtönjeleneteket egy zárt, női börtönben forgatták Stocktonban. Szerző: rbernadett

, aki az egyik őrt alakítja, valójában Rob Schneider sógora, Pilar Schneider, aki a Kormányzótanács egyik tagja pedig Rob Schneider édesanyja. Szerző: rbernadett

NTSF:SD:SUV::
2011